Regal Andorid tv hotbird ayarı nasıl yapılır?

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Türksat silinmez değil mi
Bu gün Adem hocamlada onu görüştüm. Awox veya sunny üretimi de aynı yapıyor dedi. Neymiş bu aynısı; eski cihazlarimizda Türksat sonrası 2. Uyduyu hiç bozmadan arkasına yüklüyordu. Bunda neyi denersem deneyim, bı türlü silinmeden yükleme yapamadım. Yani Türksat ve hotbird arka arkaya karışık bı şekilde sıralanıyor. Sonradan düzenleme gerekiyor

B Çevrimdışı

balci2401

Yeni Üye
20 Ağu 2020
68
36
Ben hiç ekleyemedim hangi menüden ekleniyor uydu ekle diye bir yer var orda hotbird bulamadım

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Ben hiç ekleyemedim hangi menüden ekleniyor uydu ekle diye bir yer var orda hotbird bulamadım
Uydu yeniden tarama var. Ona giriyorsun. Önünde bı kactane uydu seçeneği veriyor.
İlkinie girip discq a yapıp, 2. Sinide discq b yapıp sonra sağ yön tuşu ile arama yapman lazım

B Çevrimdışı

balci2401

Yeni Üye
20 Ağu 2020
68
36
Uydu yeniden tarama var. Ona giriyorsun. Önünde bı kactane uydu seçeneği veriyor.
İlkinie girip discq a yapıp, 2. Sinide discq b yapıp sonra sağ yön tuşu ile arama yapman lazım
türksatı silmez arkasına ekler değil mi? frekans ne gireceğim hotbird için. birde bende eski vestel tv var onada hotbird ekleme yapmak istiyorum eski türksatı silmeden eklemiyor onun çözümü varmı hocam

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt