Regal 65R7540UB

A Çevrimdışı

adanaserver

Aktif Üye
15 Tem 2019
156
39
Televizyonu az önce yetkili servis ücretsiz bir şekilde kurulum yaptı. Garantisi 3 yıl.

Not: servisten askı aparatı istemiştim. Kutunun içinden çıktı askı aparatı bilginiz olsun.
Tv özelliklerinde ayak silver yazmasına rağmen ayaklar siyah.( Regal müşteri hizmetleri uyarıma istinaden siyaha çevirmiş sitede.)

Panel samsunga ait. VA panel kullanılmış.
İnternette resim paylaşan olmamış, sizler için paylaşıyorum.

20200808_145147.jpg

20200808_145107.jpg

Ultra HD
Smart TV
HDR10
Dahili 4K Uydu Alıcısı
Dahili Wi-Fi

Ekran Boyutu (cm): 164 (65")
İşlemci: 4 Çekirdek
Bluetooth: Var
Enerji Sınıfı: A+

BluTV
Çözünürlük: 3840x2160
Panel Tipi: D-LED
DTS TruSurround + DTS HD
Dijital Ses Çıkışı
Subwoofer: Var
Ses Çıkış Gücü: 2 x 12 W
Speaker Box: Var

PC Girişi (VGA):V ar
RF Girişi (Uydu): Var
HDMI: 3 Hdmi 2.0 Arc desteği var.
Kulaklık Çıkışı: Var
RF Girişi (Karasal/Kablo): Var
Ethernet (LAN): Var
USB Bağlantı: 2

Smart TV Uygulamaları: Netflix, Hbb TV, Smart Center, AVS, Social TV (Twitter/Facebook):

DLNA Uyumluluğu: Var
Wireless Display: Var
Web Browser: Var
Smart Remote: Var
Tuner Kontrast İyileştirme Algoritması: Var
CI+: Var

Keskinlik Artırma Algoritması: Var
Dijital Tuner: Var
Kanal Listesi USB Klonlama: Var
EPG (Elektronik Program Rehberi): Var
Ten Rengi Algılama ve Düzeltme: Var
Renk İyileştirme Algoritması: Var
Analog Tuner: Var
Full HD Görüntü Algılama ve Gelişmiş Düzenleme: Var
DİĞER :
Programlar Arası Otomatik Ses Seviyesi (AVL): Var
Zaman Ayarlı Kapanma (Sleep Timer): Var
Real Vision Görüntü İyileştirme Teknolojisi: Var
Yayın Bittiğinde Otomatik Kapanma: Var
Kablolu Yayınlara Uyum: Var
HIGH MOTION RATE:
HMR 1800 Hz
Teletext: Var
Görüntü Sistemi: PAL SECAM B/G D/K I/I' L/L
Çocuk Kilidi: Var
OSD (Komutlari Ekranda Görerek Verme): Var
Bir Önceki Programa Tek Tuşla Geçebilme: Var
Program Hafızası: Var
Hem Televizyon Hem Bilgisayar Monitörü Olma Özl: Var
Otomatik Kanal Arama: Var
Otomatik Kayıt ve Program Arama (APS): Var
Bilgisayar Olarak Çalışırken TV' den Ses Alabilme: Var
Resim Formatı:
16:9 / 4:3 /14:9 / Sinema / Altyazı / Zoom
Stand-By Güç Tüketimi: 0,5 W
Tasarım:

Genel Garanti: 2+1 Yıl Garanti
Ücretsiz Montaj:V ar
Askı Aparatı Ölçüsü: Var

Son düzenleme:
F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Teşekkürler.
Henüz test etmedim
Ölü piksel testi için bulutlanma ve ışık sızması için önereceğiniz yöntem veya video var mıdır hemen test edeyim.

A Çevrimdışı

adanaserver

Aktif Üye
15 Tem 2019
156
39
Teşekkürler. Gösterilen şekilde yaptığım test sonucunda ölü piksel göremedim.
Ayrıca; Vestel 65ud9000 tv min kumandasından şikayetçiydim Regal 65R7540UB ın kumandasında sıkıntı yok.

Vestel 65ud9000 televizyonumda da yaptığım test sonucunda beyaz renkte sanki çok hafif çamurumsu görüntüler var bi kaç yerde. İnternet ten araştırdığım kadarıyla toz kaçması vs. diyorlar. Vatandan alıp garantisini 7 yıla uzatmıştım. Şuan çok rahatsız etmiyor. Garanti durumu nedir bu konunun.

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Teşekkürler. Gösterilen şekilde yaptığım test sonucunda ölü piksel göremedim.
Ayrıca; Vestel 65ud9000 tv min kumandasından şikayetçiydim Regal 65R7540UB ın kumandasında sıkıntı yok.

Vestel 65ud9000 televizyonumda da yaptığım test sonucunda beyaz renkte sanki çok hafif çamurumsu görüntüler var bi kaç yerde. İnternet ten araştırdığım kadarıyla toz kaçması vs. diyorlar. Vatandan alıp garantisini 7 yıla uzatmıştım. Şuan çok rahatsız etmiyor. Garanti durumu nedir bu konunun.
Vestel garantisi 3 yıldır sıfır bir üründe tozlanma çok nadir olur.

A Çevrimdışı

adanaserver

Aktif Üye
15 Tem 2019
156
39
Evet o vatanın gaarantisi vesteli anca şöyle bağlar cihaz arıza yapınca sana fiyatı çıkarır vatan temsilcileri işlemi senin yerine kovalar ?
Bir muhattabımızın olması güzel. Sonuçta bir şekilde hak idda edebiliriz. Tüketici hakem heyetine yada mahkemesine başvurmamız için hakkımız olur.

B Çevrimdışı

balci2401

Yeni Üye
20 Ağu 2020
68
36
hocam bu tv den bende alacağım. hepsiburada da şu an 4.399,00 TL Sende ordan mı aldın. Kuruluma vestel mi geldi? malzeme kalitesi olarak vestelle aynı mı? yayın kaydetme varmı. kaç metreden izliyorsun? benin salon 702 cm ye 376 cm. 376 cm olan yerden izleyeceğim. tv yi genel olarak tavsiye edermisiniz.

A Çevrimdışı

adanaserver

Aktif Üye
15 Tem 2019
156
39
hocam bu tv den bende alacağım. hepsiburada da şu an 4.399,00 TL Sende ordan mı aldın. Kuruluma vestel mi geldi? malzeme kalitesi olarak vestelle aynı mı? yayın kaydetme varmı. kaç metreden izliyorsun? benin salon 702 cm ye 376 cm. 376 cm olan yerden izleyeceğim. tv yi genel olarak tavsiye edermisiniz.
Hepsiburada.com dan aldım.- Kuruluma Regal servisi geldi. Malzeme kalitesi Vestel ile birebir aynı kalite de. Hatta kumandası daha iyi. Yayın kaydetmeyi denemedim.- Kullandığım oda 11 m2-ideal izleme mesafesi 1.88 m TV yi oturma odasına aldım koltuklarım gelmediği için oturup test etmedim derinlemesine ama ilk izlenim güzel. Salonumda da 65 inç Vestel var.

B Çevrimdışı

balci2401

Yeni Üye
20 Ağu 2020
68
36
hocam senden ricam bu tv nin içinden askı aparatı çıkıyor mu onu kontrol edebilir misin? birde ayaklarının genişliği kaç cm? benim sehpa 130 cm. sığar mı sığmaz mı bilmiyorum. hepsiburada.com horoz kargo ile mi gönderiyor

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt