Regal 65R7540U İnceleme

A Çevrimdışı

art1907

Yeni Üye
4 Kas 2018
4
36
Merhaba, ürün hakkında bilgisi olan var mıdır acaba? İnternette bulamıyorum fakat Vestel mevcut televizyonuma değişim için bu cihazı önerdi.
Verdikleri bilgiye göre IPS panel ve mb130s anakartlı bir ürünmüş.
Fotoğrafını dahi bulamıyorum.. :)

A Çevrimdışı

art1907

Yeni Üye
4 Kas 2018
4
36
Bu ürün için istemedi çünkü benim ürüne muadil, hatta tahminimce eksisi olan bir ürün..

T Çevrimdışı

trkkrsy 

Süper Üye
26 Ara 2017
915
42
Awoxtan Ahmet bey umarım bu mesajı okurda vizyon sahibi olur.
Vestel çatısı altında bi çok marka var.

Vestel
Jvc
Toshiba
Regal
Telefunken
...

Gibi. Sen birinden "soğudum" dediğinde seni teşvik edecek bi çok markalı ürünü ile yine seni kazanır.

Sendeki olay ise farklı !
Adamların kendinden başka markaları yok. Bu noktada (bence) senin, "muadil ya da lanet olsun, aynı üründen istiyorum !" demen senin için sürecini uzatır. Çünkü sana vestel, o, bu, şu... marka ürün vermek için cebinden onu alıp sana vermesi lazım gelir.
E senin tv zaten çöp, tutup bir de bi tv daha alıp sana verip 2 tv zarar olayına girmezler zannımca. (Okuyolarsa şu an tek diyecekleri kelime, "aynen" olur) ha senin tv yi çinden ordan burdan paneli nerden alıyor ise en sonunda telafi edeceklerdir ama süreç uzun olur.

Bu noktada sana naçizane tavsiyem, konunda da daha önceden yazdığım gibi, bir an önce para iadesi ile alakalı yol almandır. Kalan her tür işlem süreci hem yıpratır hem gerer seni.

Hakkında hayırlısı, sağlıcakla.

TKartaL Çevrimdışı

TKartaL 

Süper Üye
5 Şub 2018
2,481
44
Vestel çatısı altında bi çok marka var.

Vestel
Jvc
Toshiba
Regal
Telefunken
...

Gibi. Sen birinden "soğudum" dediğinde seni teşvik edecek bi çok markalı ürünü ile yine seni kazanır.

Sendeki olay ise farklı !
Adamların kendinden başka markaları yok. Bu noktada (bence) senin, "muadil ya da lanet olsun, aynı üründen istiyorum !" demen senin için sürecini uzatır. Çünkü sana vestel, o, bu, şu... marka ürün vermek için cebinden onu alıp sana vermesi lazım gelir.
E senin tv zaten çöp, tutup bir de bi tv daha alıp sana verip 2 tv zarar olayına girmezler zannımca. (Okuyolarsa şu an tek diyecekleri kelime, "aynen" olur) ha senin tv yi çinden ordan burdan paneli nerden alıyor ise en sonunda telafi edeceklerdir ama süreç uzun olur.

Bu noktada sana naçizane tavsiyem, konunda da daha önceden yazdığım gibi, bir an önce para iadesi ile alakalı yol almandır. Kalan her tür işlem süreci hem yıpratır hem gerer seni.

Hakkında hayırlısı, sağlıcakla.
Tekrar teşekkür ederim yazılarınız için...
Bugün hakkı beyle görüştüm. Sıfır panel geldi dedi. Sıfırdan farkı olmayacak hatta memnun kalıp beni tekrar geri arayacaksınız dedi. Çok iddialı konuşuyordu. Ayrıca size niçin kullanılmış tv göndermişler onu da anlamış değilim. Bunuda toplantıda dile getireceğim dedi. Bilmiyorum bana inandırıcı gibi geldi.... :hmm

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,260
64
Tekrar teşekkür ederim yazılarınız için...
Bugün hakkı beyle görüştüm. Sıfır panel geldi dedi. Sıfırdan farkı olmayacak hatta memnun kalıp beni tekrar geri arayacaksınız dedi. Çok iddialı konuşuyordu. Ayrıca size niçin kullanılmış tv göndermişler onu da anlamış değilim. Bunuda toplantıda dile getireceğim dedi. Bilmiyorum bana inandırıcı gibi geldi.... :hmm
Güldüm,hanıma okuttum, o da güldü,bana "fabrika el mi değiştirmiş" dedi :)

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri