Regal 55r754ua9 usb sorunu

H Çevrimdışı

harun1389

Yeni Üye
18 Ocak 2021
18
33
Herkese selamlar yaklaşık 2 ay önce almış olduğum 55r754ua9 mb170 ana kartlı cihazda iki adet usb çıkışı var. Yukarıdaki usb sağlam fakat aşağıdaki usb çıkışına usb taktım hiç tepki vermedi hatta ayrı ayrı usb. 2.0 ve usb 3.0 denedim tepki vermiyor ne yapabilirim acaba

H Çevrimdışı

harun1389

Yeni Üye
18 Ocak 2021
18
33
Düşündüm aslında ama servis bunun için tv yi söküp götürür açmaya kalkar falan başka bir çözüm yok mudur? :bilmiyom

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
13,508
Düşündüm aslında ama servis bunun için tv yi söküp götürür açmaya kalkar falan başka bir çözüm yok mudur? :bilmiyom
Garanti bu gibi durumlar içindir. Siz de şu an deneme yanılma yöntemi ile sorunu çözmek istiyorsunuz. Yanılmanın sonunda anakart parası ödemekte var. Servise müracaat etmeniz en mantıklı seçimdir.

H Çevrimdışı

harun1389

Yeni Üye
18 Ocak 2021
18
33
Arkadaşlar bugün servis geldi.Usb getirmiş. Onlar da denedi usb tepki vermiyordu. Galiba anakart değişecek dedi. Yeni cihaz olduğu için pek bir çözümü olmayacağını söylediler.Gitmeden biseyler denerken meğerse usb hata ayıklama açık imiş onu sordular merak ettiler [Belki de ben açmış olabilirim :)] kapatalım deneyelim dediler.Ve usb takıldı yazısı geldi meğer usb hata ayıklama olunca ikinci yuva çalışmıyor imiş.Sagolsun servis çok uğraştı ve sorunu çözdü

TEKNOwest Çevrimdışı
23 Eyl 2018
10,457
49
Arkadaşlar bugün servis geldi.Usb getirmiş. Onlar da denedi usb tepki vermiyordu. Galiba anakart değişecek dedi. Yeni cihaz olduğu için pek bir çözümü olmayacağını söylediler.Gitmeden biseyler denerken meğerse usb hata ayıklama açık imiş onu sordular merak ettiler [Belki de ben açmış olabilirim :)] kapatalım deneyelim dediler.Ve usb takıldı yazısı geldi meğer usb hata ayıklama olunca ikinci yuva çalışmıyor imiş.Sagolsun servis çok uğraştı ve sorunu çözdü
dönüş için tşk. bizde birşey öğrenmiş olduk:ok

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri