Regal 55R6020U 4K Smart - Soru ve Öneri

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Hoşgeldiniz;

VESTEL üretimlerinden çok büyük smart beklentiniz olmasın.
Yine buna paralel sizin düşündüğünüz gibi bir IPTV desteği de bulamazsınız.

IPTV başlı başlına farklı bir konudur o nedenle forumumuzda bulunan IPTV SSIPTV konularını mutlaka inceleyiniz :ok

Lycaena Çevrimdışı

Lycaena

Yeni Üye
21 Şub 2019
12
34
Peki hangi TV'yi önerirsiniz, 4K 55 inch uygun fiyatlı bir cihaz bakıyorum.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

bu ürün işimi görürmü peki?

Son düzenleme:
Lycaena Çevrimdışı

Lycaena

Yeni Üye
21 Şub 2019
12
34
Malesef 3100 TL'nin üstüne çıkamıyorum.
Bana Smart özelliğinden iptv izletecek bir 4k 55 inch tv yeterli,panel şuymuş buymuş çok takılmam.

Lycaena Çevrimdışı

Lycaena

Yeni Üye
21 Şub 2019
12
34
Biraz nazlıyım sanırım :) ama 2 cihaz istemediğimden TV'nin Smart'ında iptv özelliği arıyorum.
tıklayıp 3100 TL'ye kadar olan cihazlardan Smart'tan iptv izleyebileceğim bir cihaz önerebilirmisiniz.

Lycaena Çevrimdışı

Lycaena

Yeni Üye
21 Şub 2019
12
34
cihazı sipariş verdm önümüzdeki hafta kurulur ozaman güzel bir inceleme yazacağim

M Çevrimdışı

musate

Yeni Üye
25 Şub 2019
5
53
Bir çılgınlık yapıp kendimi alabileceğim en büyük ekrana şartlandırdım.

Teknik olarak parlak, canlı, keskin renklere sahip bir 49 inç 7100 Samsung yerine veya karar vermişken bir 55ud8460 alacakken 3699TL ye teknik ve panel kalitesi açısından düşük ama hep hayal ettiğim bir büyük ekrana en yakın olanı hepsiburada dan bir Axen 65LEDE88 olarak sipariş verdim.

Aslen tabi bir 84 inç tv isterdim ama 20000tl. Belki bir gün çin sayesinde onuda ufukta görürüz.

Günlerdir vestel bakarken bir adım daha geri gidip farklı bir deneyime yöneldim. Hayırlısı bakalım.

Forumda en çok yararlandığım bilgi kaynağı Adem bey oldu. Belki vestel almadım ama teknik olarak bir tv nedir ne değildir bunu anladım.

Tüm forumdaşlara gönüllerine göre bir tv bulmalarını ve onunla arızasız kazasız günler geçirmelerini dilerim.

smili72 Çevrimdışı

smili72 

Süper Üye
6 Mar 2018
1,532
52
Bir çılgınlık yapıp kendimi alabileceğim en büyük ekrana şartlandırdım.

Teknik olarak parlak, canlı, keskin renklere sahip bir 49 inç 7100 Samsung yerine veya karar vermişken bir 55ud8460 alacakken 3699TL ye teknik ve panel kalitesi açısından düşük ama hep hayal ettiğim bir büyük ekrana en yakın olanı hepsiburada dan bir Axen 65LEDE88 olarak sipariş verdim.

Aslen tabi bir 84 inç tv isterdim ama 20000tl. Belki bir gün çin sayesinde onuda ufukta görürüz.

Günlerdir vestel bakarken bir adım daha geri gidip farklı bir deneyime yöneldim. Hayırlısı bakalım.

Forumda en çok yararlandığım bilgi kaynağı Adem bey oldu. Belki vestel almadım ama teknik olarak bir tv nedir ne değildir bunu anladım.

Tüm forumdaşlara gönüllerine göre bir tv bulmalarını ve onunla arızasız kazasız günler geçirmelerini dilerim.

"Teknik olarak parlak, canlı, keskin renklere sahip" İnşallah aradığınız kaliteyi o televiizyonda bulursunuz...

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt