Regal 40R8070U Ses var görüntü yok.

weyselkalkan Çevrimdışı

weyselkalkan 

Yeni Üye
16 Şub 2019
37
47
Herkese şimdilik çok teşekkür ederim. Servis geldi, led barların patlak olduğunu ve tümünün değişmesi gerektiğini söyledi. 450 lira ücret belirledi. Eğer A Adem Helvacı bey Ankara'da yaşıyor olsaydı veya ben onun şehrinde yaşıyor olsaydım, içim yüzde yüz rahat bir şekilde A Adem Helvacı beyin ilgilenmesini isterdim. Onun videolarından o kadar çok bilgi edindim ki benim için bir duayendir kendisi. Tekrar hepinize şimdilik teşekkür ederim. Şimdilik diyorum çünkü Tv servisten geldikten sonra neler olacağını bilmiyorum.

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Herkese şimdilik çok teşekkür ederim. Servis geldi, led barların patlak olduğunu ve tümünün değişmesi gerektiğini söyledi. 450 lira ücret belirledi. Eğer A Adem Helvacı bey Ankara'da yaşıyor olsaydı veya ben onun şehrinde yaşıyor olsaydım, içim yüzde yüz rahat bir şekilde A Adem Helvacı beyin ilgilenmesini isterdim. Onun videolarından o kadar çok bilgi edindim ki benim için bir duayendir kendisi. Tekrar hepinize şimdilik teşekkür ederim. Şimdilik diyorum çünkü Tv servisten geldikten sonra neler olacağını bilmiyorum.
"Demiştim" ,diyorum ,susma hakkımı kullanmayıp yazdım :kiskis
Senin adına sevindim,umarım mutlu olursun tv geldiğinde ,bence iyi oldu bu ,şimdiden güle güle kullan :ok

A Adem Helvacı ;
Sevgili adem ,seni farklı etiketlemiştim ama sonra sildim etiketi,olay çözülmüş,anlamadım önce ,yaşlılık işte :)

Son düzenleme:
weyselkalkan Çevrimdışı

weyselkalkan 

Yeni Üye
16 Şub 2019
37
47
Arkadaşlar servis şimdi aradı ve benim televizyona uygun led bar fabrika stoklarında kalmamış. Ekranı tamamen değiştirmek isterseniz 1850 lira dedi. Bende geri gönderin televizyonu dedim. Koskoca Vestel fabrikalarında Regal tv için led bar nasıl olmaz, kalmaz! A Adem Helvacı teraspy teraspy
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Arkadaşlar servis şimdi aradı ve benim televizyona uygun led bar fabrika stoklarında kalmamış. Ekranı tamamen değiştirmek isterseniz 1850 lira dedi. Bende geri gönderin televizyonu dedim. Koskoca Vestel fabrikalarında Regal tv için led bar nasıl olmaz, kalmaz! A Adem Helvacı teraspy teraspy
Ne yapayım şimdi akıl verin lütfen.

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
13,571

Sizin tv nin modeli için yazıyorum farklı modeller için değil
Piyasadan temin edebilirsiniz fakat temin edilen ledlerin mercekleri uygun değil tv yi izlerken arka planda ledlerin ışığını tek tek görüyorsunuz. Temin ettiğiniz firma o sorunu giderdik diyorsa garantisini veriyorsa sorun yok.

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51

Öncelikle Vestel efendinin tutumu hatalı.

Led bar bulunmamasını anlarım
Ücretli değişimi de anlarım
Ancak elinde led yok diye komple panel değişmesinin TÜM YÜKÜNÜ tüketiciye ASLA yükleyemez.

Ledler değişşeydi o tv 400tl ye olacaktı doğru mu? veya 500tl veya 1000tl her ne ise, Bu durumda Onarım bedeline ben neden gereksiz fark ödemek zorunda kalayım ki.

Benimle özelden irtibat kurun, Size bir örnek dilekçe yazacağım, yolunu yordamını da izah edeceğim, Edevlet üzerinden hemen kayıt açın, gerisi ile Vestel efendi uğraşsın. Hatta gerekirse tv yi bana sevk edin, resmi olarak size GERÇEK tespit yaparak rapor yazarım, o raporu da dilekçenize eklersiniz.

TV nin arka kapak etiketi ve servisin size teslim ettiği formun görselini 05550951148 e ulaştırın lütfen.

weyselkalkan Çevrimdışı

weyselkalkan 

Yeni Üye
16 Şub 2019
37
47

Ancak elinde led yok diye komple panel değişmesinin TÜM YÜKÜNÜ tüketiciye ASLA yükleyemez.

Ledler değişşeydi o tv 400tl ye olacaktı doğru mu? veya 500tl veya 1000tl her ne ise, Bu durumda Onarım bedeline ben neden gereksiz fark ödemek zorunda kalayım ki.

Benimle özelden irtibat kurun, Size bir örnek dilekçe yazacağım, yolunu yordamını da izah edeceğim, Edevlet üzerinden hemen kayıt açın, gerisi ile Vestel efendi uğraşsın. Hatta gerekirse tv yi bana sevk edin, resmi olarak size GERÇEK tespit yaparak rapor yazarım, o raporu da dilekçenize eklersiniz.

TV nin arka kapak etiketi ve servisin size teslim ettiği formun görselini 05550951148 e ulaştırın lütfen.
Tamam Adem bey, size göndermek çok isterim hatta başından beri bunu istedim ama orjinal kutusu ve kargo ücreti yüzünden gönderemedim. Fakat diğer dediğiniz şeyleri yapalım. Servisin bana vereceği servis tutanağını ve diğer istediklerinizi size belirttiğiniz numaradan yollarım. Tv yarın geri gelecek.

A Adem Helvacı bey, WhatsApp dan yazmıştım size zaten. Veysel KALKAN 0553 721 81 94. Buraya ilgili dilekçe ve önerilerinizi bekliyorum. Şimdiden her şey için çok teşekkür ederim.

Son düzenleme:
weyselkalkan Çevrimdışı

weyselkalkan 

Yeni Üye
16 Şub 2019
37
47
Arkadaşlar, ben bu tv'den soğudum. Yine de A Adem Helvacı bey'in dediği resmi prosedürü yapacağım. Ondan haber bekliyorum. Fakat yeni bir televizyon almak istiyorum. 43 inç, wifi, bluetooth, 4K Ultra HD, Netflix, Youtube, en az A+ enerji sınıfı olan bir Tv önerisi rica ediyorum sizlerden. Kaliteli ve bildiğiniz uzun ömürlü kullanım sunan (olabildiğince). Tv gece çok açık kalabiliyor bunu da dikkatinize sunarak yardım bekliyorum. Varsa Tv tavsiye ve önerileriniz lütfen yazın. Saygılarımla.

weyselkalkan Çevrimdışı

weyselkalkan 

Yeni Üye
16 Şub 2019
37
47
A Adem Helvacı bey video için teşekkürler. Özellikle benim yaşıyor olduğum sorunla ilgili de bir video çekmenizi istirham ediyorum. Çok sağ olun. Sorunumun çözümü uzun sürecek belli. Sizden 43 inç 4K Ultra HD Netflix YouTube olan Smart Tv, Wifi Bluetooth olan A+ enerji sınıfına sahip bir TV tavsiyesi rica edeceğim. Şimdiden çok teşekkür ederim.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt