regal 40R8070U LED bar değişim sonrası aydınlatma hatası

P Çevrimdışı

piramit

Yeni Üye
24 Ara 2020
3
49
merhaba arkadaşlar,
Ürün Ledleri arızalı idi bilinen bir marka LED Firması isim vermek istemiyorum led barları değiştirdim led barlar parlama yapıyordu led adeti kader tam led üzerinden 5 sıra 10 lu
firma yetkilileri ile görüştüm hata dönüşleri oldu bize de size yeni led bar gönderiyoruz hatalıları gönderin dediler ok yeni gelen Led barları taktım mercekler farklı idi yeni gelenlerde bu sefer led ler in üzerinde siyah lama şeklinde gölge meydana geldi belliki ışığı düzgün dağıtmıyor fikriniz nedir

P Çevrimdışı

piramit

Yeni Üye
24 Ara 2020
3
49
merhaba adem bey
foto yüklüyorum teşekkür edreim

WhatsApp-Image-2023-02-05-at-18.02.11-1.jpg
WhatsApp-Image-2023-02-05-at-18.02.11-2.jpg

Led chiplerin lens kalibrasyonları hatalı.

Görsel var mı?
Merhaba görselleri ekledim Adem bey

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
13,648
merhaba adem bey
foto yüklüyorum teşekkür edreim

WhatsApp-Image-2023-02-05-at-18.02.11-1.jpg
WhatsApp-Image-2023-02-05-at-18.02.11-2.jpg

Merhaba görselleri ekledim Adem bey
Blu içerisindeki görünüşü kürdan gibi olan beyaz plastik kuleleri taktınız mı kırıldı da attınız mı? Bu tv için piyasada satılan ledlerde mercek hatası var. Kuleleri takılmadığı zaman ledlerin izi bariz bir şekilde görünür. Kulerer izi tamamen yok etmez azaltır. Üşenmez iseniz orijinal ledlerdeki mercekleri yeni takılan ledlerin merceklerinin yerine yapıştırın.

P Çevrimdışı

piramit

Yeni Üye
24 Ara 2020
3
49
Blu içerisindeki görünüşü kürdan gibi olan beyaz plastik kuleleri taktınız mı kırıldı da attınız mı? Bu tv için piyasada satılan ledlerde mercek hatası var. Kuleleri takılmadığı zaman ledlerin izi bariz bir şekilde görünür. Kulerer izi tamamen yok etmez azaltır. Üşenmez iseniz orijinal ledlerdeki mercekleri yeni takılan ledlerin merceklerinin yerine yapıştırın.
merhabalar orjinal beyaz kuler leri söküp takmadım led yanı beyaz idi orjinal mercekleri ve kulaer leri demem lazım gelecek olabilir mi led lere ciddi ücret ödeyip uzun süre uğraşmak çabası

Geri
Üst Alt