Regal 32R4020H yazılım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
B Çevrimdışı

burhan47

Yeni Üye
5 Mar 2023
8
46
5B21A5F6-02A2-498F-B0A0-C287740956FF.jpg

B Çevrimdışı

burhan47

Yeni Üye
5 Mar 2023
8
46
Kusura bakmayın geç cvp yazdım deprem dolayısı ile şehir dışında kaldım bugün flash karta yükledim dosyayı zip ten çıkardım televizyona taktım fişi taktım ama televizyon standby modunda kalıyor eskisi gibi açılıp regal logosu çıkmıyor standby modunda kalıyor

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
13,504
Kusura bakmayın geç cvp yazdım deprem dolayısı ile şehir dışında kaldım bugün flash karta yükledim dosyayı zip ten çıkardım televizyona taktım fişi taktım ama televizyon standby modunda kalıyor eskisi gibi açılıp regal logosu çıkmıyor standby modunda kalıyor
Farklı flash bellek ile deneyin mb140 Ana kartlar bellek seçer

B Çevrimdışı

burhan47

Yeni Üye
5 Mar 2023
8
46
16 gb sandisk kullandım sizce flash bellekten dolayı mı standby moduna geçti yoksa arıza mı var

B Çevrimdışı

burhan47

Yeni Üye
5 Mar 2023
8
46
hangi flash bellek tavsiye edersiniz ben Mardin’de kalıyorum eskiden tv tamircisiydim eski tip tüplü tv kerî tamir ediyordum memuriyete geçtikten sonra nerden baksanız 10 yıldan fazla oldu tamir etmeyelim ve bu lcd tvleri hiç tamir etmemiştim benim oğlan İstanbul’da okul okuyor onun yanına geldik onun televizyonu arızalandı şimdi Karaköy’e geldim tamir malzemesi almaya evde dursun diye yardımcı olursanız sevinirim

Burdan malzeme akıp tv Yi açacam evde bakacam donanımsal mı hangi flash bellek tavsiyeniz ve donanımsal hangi parçaları alayım

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
13,504
hangi flash bellek tavsiye edersiniz ben Mardin’de kalıyorum eskiden tv tamircisiydim eski tip tüplü tv kerî tamir ediyordum memuriyete geçtikten sonra nerden baksanız 10 yıldan fazla oldu tamir etmeyelim ve bu lcd tvleri hiç tamir etmemiştim benim oğlan İstanbul’da okul okuyor onun yanına geldik onun televizyonu arızalandı şimdi Karaköy’e geldim tamir malzemesi almaya evde dursun diye yardımcı olursanız sevinirim

Burdan malzeme akıp tv Yi açacam evde bakacam donanımsal mı hangi flash bellek tavsiyeniz ve donanımsal hangi parçaları alayım
Reklam olmasın diye gizli yazdım ben
Kullanıcılar için gizli metin: burhan47
Marka kullanıyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri