regal 17mb140 yazılım yardım

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
13,592
Full yazılım link
?

Yazılımı zipten çıkartın
Boş bir flash bellek içerisine kopyalayın.
Flash belleği tv nin usb girişine takın
Uzaktan kumanda üzerindeki OK tuşuna basılı tutun
Tv nin fişini prize takın
Tv önündeki led hızlı hızlı yanıp sönmeye başlayınca OK tuşunu bırakın
2-3 Dakika içerisinde yazılım yüklenecektir

E Çevrimdışı

elektroniksura

Yeni Üye
16 Ocak 2021
15
36
20210116_143820.jpg

Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

merhaba bu tv ye normal yazılım yükledim tv çalıştı fakat ekran ters çıkıyor. şimdi ise full yazılım yüklemeye çalışıyorum fakat tv yazılım almıyor bu yazılımı farklı yollar ile yükleme imkanı varmı örneğin: menü 4725 servis menüsü şifresi gibi

Son düzenleme:
TEKNOwest Çevrimdışı
23 Eyl 2018
10,456
49
20210116_143820.jpg

merhaba bu tv ye normal yazılım yükledim tv çalıştı fakat ekran ters çıkıyor. şimdi ise full yazılım yüklemeye çalışıyorum fakat tv yazılım almıyor bu yazılımı farklı yollar ile yükleme imkanı varmı örneğin: menü 4725 servis menüsü şifresi gibi
servis menüde diagnotic içinde factroy rest var ok basın resetleyin tekrar deneyin

jacabojacabo Çevrimdışı

jacabojacabo

Aktif Üye
18 May 2019
267
49
20210116_143820.jpg

panel bilgisi nedir.panel bilgisini bilmiyorsanız full yazılımı almadıysa panel dosyasını tv den usbye kopyalayıp buraya verin tersliğini düzeltiyim

20210116_143820.jpg

panel bilgisi nedir.panel bilgisini bilmiyorsanız tv den usb ye pq dosyasını kopyalayıp bura verin ben düzeltip veriyim

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt