Reeder Tablet Sesli Arama Varmı?

S Çevrimdışı

scream123 

Aktif Üye
12 Kas 2019
132
38
Arkadaşlar reeder m10 blue max 64gb 4G tablet var ve sim destekli. Yeni hat aldım ve taktım fakat mesaj gelip gitmesine rağmen sesli arama yapamadım. Müşteri hizmetleriyle yaptığım görüşmede sesli aramanın uygulamalar aracılığıyla kullanılabileceği söylendi bunun dışında sesli arama yapılmıyormuş. Cihazda volte özelliği aktif madem sesli ve görüntülü arama yoksa bu özellik neden var. Ben ileriye dönük oğlum kullanabilsin diye daha fazla para vererek sim kart destekli cihaz aldım. Bunu aşmak mümkün mü veya ne yapmalıyım?

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
IMEİ kayıt durumu olduğundan telefon özelliği yok kapalı geliyor.

Sim kart girişi mobil internet data hattı için tablet Wi-fi'ye bağımlı olmasın diye bir özellik

Asus tablet de sim girişi vardı farklı rom ayar ile arama özelliği aktif oluyor dediler ,

Denilen işlemleri yaptım tablet çöp oldu kullanılmaz hale geldi o şekilde kullanın.

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,567

Sim kart girişi mobil internet data hattı için tablet Wi-fi'ye bağımlı olmasın diye bir özellik

Asus tablet de sim girişi vardı farklı rom ayar ile arama özelliği aktif oluyor dediler ,

Denilen işlemleri yaptım tablet çöp oldu kullanılmaz hale geldi o şekilde kullanın.
twrp yükleyip temiz wipe yapıp orjinal rom çak.

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
tr tarafında asus desteği kesmiş global son sürüm rom yükledim çok karışık yaptığım işlemleri unuttum,

versiyon uyuşmazlığı olduğu için bootloop a düştü tablet eskiye döndürmek yüklemek mümkün değil :kiskis

Özellik aktif olsun diye karışık işlemler sonucu geri dönülmez hale geldi tablet Başkan

ekranı kasasını sattım pilini farklı bir projede kullandım dediklerinin hepsini denedim.

global de verilen full yazılım rawdata tr için verilmemiş

asus zenpad C7.0 Z170CG​

Yapmadığım işlem kalmadı bende tableti parçalayıp sattım .

Farklı bir forumda yapılan işlemler kesilip kesilip verilmiş tam bilgi paylaşmamış ondan tablet çöktü..

Aslında herşeyi doğru eksiksiz yaptım çökmemeliydi çözümü yayınlayan eksik paylaşmış..

Bilerek mi eksik paylaştı orası karışık bu işlemden para kazanlar var olan bizim tablete oldu :kiskis

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,567
tr tarafında asus desteği kesmiş global son sürüm rom yükledim çok karışık yaptığım işlemleri unuttum,

versiyon uyuşmazlığı olduğu için bootloop a düştü tablet eskiye döndürmek yüklemek mümkün değil :kiskis

Özellik aktif olsun diye karışık işlemler sonucu geri dönülmez hale geldi tablet Başkan

ekranı kasasını sattım pilini farklı bir projede kullandım dediklerinin hepsini denedim.

global de verilen full yazılım rawdata tr için verilmemiş

asus zenpad C7.0 Z170CG​

Yapmadığım işlem kalmadı bende tableti parçalayıp sattım .

Farklı bir forumda yapılan işlemler kesilip kesilip verilmiş tam bilgi paylaşmamış ondan tablet çöktü..

Aslında herşeyi doğru eksiksiz yaptım çökmemeliydi çözümü yayınlayan eksik paylaşmış..

Bilerek mi eksik paylaştı orası karışık bu işlemden para kazanlar var olan bizim tablete oldu :kiskis
twrp recovery yükleyip tüm bölümleri seçip silseydin yeniden yazılım kurabilirdin diye düşünüyorum.

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Başkan aşağıdaki videodaki bütün işlemleri yaptım videonun bazı yerlerini kesmiş öyle yüklemiş.

Başkalarının da tableti çökmüş video yükleyen işlemleri hatırlamıyormuş bir yerde eksik işlem var

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
twrp recovery yükleyip tüm bölümleri seçip silseydin yeniden yazılım kurabilirdin diye düşünüyorum.
Yok başkan bunlarda sku koruması var ww sku işlemle yükledik tr sku ya dönemiyoruz sıkıntı orada

yapılması gereken bir işlem eksik yapılmış ne olduğu belli değil aslında sistem açtı yeniden başlatınca güm.

Twrp recovery vs yüklenmiyor sistem korumaya geçmiş yapılması bütün işlemleri yaptım cihaz komut yemiyordu.

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,567
Yok başkan bunlarda sku koruması var ww sku işlemle yükledik tr sku ya dönemiyoruz sıkıntı orada

yapılması gereken bir işlem eksik yapılmış ne olduğu belli değil aslında sistem açtı yeniden başlatınca güm.

Twrp recovery vs yüklenmiyor sistem korumaya geçmiş yapılması bütün işlemleri yaptım cihaz komut yemiyordu.
Vur çekici gitsin :sopa

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Sota Sota Başkan klasik Türk forumu yarım yamalak bir video yayınlarlar milletin tableti çöker ,

Benden bu kadar mesajlara cevap vermiyorum ne haliniz varsa görün iyilik yaptık suçlu olduk diyor konu sahibi .

Kimse hakaret etmiyor tabletim çöktü yapamadım diyenlere verdiği cevap merak edenler için konu link ekliyorum

zenfon.png

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,567
Sota Sota Başkan klasik Türk forumu yarım yamalak bir video yayınlarlar milletin tableti çöker ,

Benden bu kadar mesajlara cevap vermiyorum ne haliniz varsa görün iyilik yaptık suçlu olduk diyor konu sahibi .

zenfon.png
birden fazla kişin onayında geçmeyen yazılımı denemiyorum.
psp daha türkiyeye ilk geldiği yıllarda yanlış yazılım paylaşılması nedeniyle brick etmiştim

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
birden fazla kişin onayında geçmeyen yazılımı denemiyorum.
psp daha türkiyeye ilk geldiği yıllarda yanlış yazılım paylaşılması nedeniyle brick etmiştim
Bende akıllandım Başkan ilk çökerttiğim tablet asus oldu 3-5 kişinin onayı yoksa yüklemem :kiskis

S Çevrimdışı

scream123 

Aktif Üye
12 Kas 2019
132
38

Reeder tabletlerin romu yok sanırım araştırdım ama hep stock romlar çıktı karşıma. Yapacak bişey yok.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt