Redmi Pro Bataryası

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Tamir kitiyle satılanların da çoğunluğu (Eğer orjinal ise) cihazdan sökme diye biliyorum.
Yan sanayi bataryalar iş görüyor da orijinal kadar uzun gitmiyor sarjı birde ömrü kısa oluyor. Ne aldığmız belli değil servislerde pahalı satıyor. Orijinal bulunursa iyi 3 sene oldu not 8 var bende kendi bataryası değiştirmedim sağlam kaliteli

F Çevrimdışı

Fatih42

Yeni Üye
12 Eyl 2021
30
Samsung telefonun bataryasını orijinal Samsung (sözde) batarya ile orijinal Samsung Yetkili servisinden değiştirdik 7-8 ay sonra şişti. Garanti kapsamına girmiyormuş. 6 ay garanti veriyorlarmış.

Evde 2-3 tane Xiaomi telefon var, kendim hâlâ redmi note 3 pro kullanıyorum, piyasada orjinal diye satılan Xiaomi eski modeller için bataryaların hiçbiri orjinal değil.

Tavsiyem bulabilirseniz orjinal Nohon batarya. AliExpress'den eskiden getirebiliyorduk ama şimdi yeni çıkan gümrük yasaları yüzünden Türkiye'ye göndermiyorlar.

N Çevrimdışı

NBKpro 

Aktif Üye
15 May 2021
191
Orijinal olup olmadığını anlamak çok zor, telefoncularda ya da internette orijinal diye satılanların çoğu sahte üretim. Böyle sahte üretimler almak yerine TTec Deji Syrox Bower gibi markalar almak daha iyi. Üstündeki holograma kadar birebir yapıyorlar sahteleri de. 3 ay sonra at çöpe.

F Çevrimdışı

Fatih42

Yeni Üye
12 Eyl 2021
30
Orijinal olup olmadığını anlamak çok zor, telefoncularda ya da internette orijinal diye satılanların çoğu sahte üretim. Böyle sahte üretimler almak yerine TTec Deji Syrox Bower gibi markalar almak daha iyi. Üstündeki holograma kadar birebir yapıyorlar sahteleri de. 3 ay sonra at çöpe.
Syrox?? Samsung Galaxy s5 cihazımıza syrox almıştık 2 ay bile kullanmadık. syrox yazılı bişeyi eve sokmam.

Screenshot_20230112-001542.png

N Çevrimdışı

NBKpro 

Aktif Üye
15 May 2021
191
O zaman benim şansıma olmuş geçen yıl 3 tane telefonun bataryasını değiştirdim
Nokia 1100, General Mobile GM4, Samsung S3 mini. Hepsi de çalışıyor şuan. Daha önce de şarj kablolarını (micro usb) kullanıyordum, telefonculardaki o samsung kablo benzeri ürünlere göre daha uzun gidiyordu syrox'un. Garanti belgesi çıkıyor kutunun içinden, değişim vs için uğraşabilirdiniz.

Tabi çok yoğun kullandığım için en kaliteli kablonun bile (telefon kutusundan çıkan orijinal dahil) 4-5 ayda haşatı çıkıyordu.

F Çevrimdışı

Fatih42

Yeni Üye
12 Eyl 2021
30
O zaman benim şansıma olmuş geçen yıl 3 tane telefonun bataryasını değiştirdim
Nokia 1100, General Mobile GM4, Samsung S3 mini. Hepsi de çalışıyor şuan. Daha önce de şarj kablolarını (micro usb) kullanıyordum, telefonculardaki o samsung kablo benzeri ürünlere göre daha uzun gidiyordu syrox'un. Garanti belgesi çıkıyor kutunun içinden, değişim vs için uğraşabilirdiniz.

Tabi çok yoğun kullandığım için en kaliteli kablonun bile (telefon kutusundan çıkan orijinal dahil) 4-5 ayda haşatı çıkıyordu.
Değişim için kargo ücreti ödeyince bir de aynı ürün geleceğini varsayarsak uğraşmak istemedim.

eketen Çevrimdışı

eketen 

VIP
26 Haz 2020
1,235
Deji iyi. 3 değişik telefonda kullandım, memnunum. Kendi sitesinden aldım. Orta segment telefonlar için yine hiç düşünmeden alırım.

eketen Çevrimdışı

eketen 

VIP
26 Haz 2020
1,235
6 ay sonra performansı ciddi anlamda düşüyor diyorlar. Siz ne düşünüyorsunuz?

Bendekilerin hiçbiri de düşmedi. Note5, S7Edge S5
Sıkıntı yok. Bugün yine alırım. Ben Deji aldım. Diğerlerini hiç bilmiyorum. Telefoncudan S5 için belki de 5 kere pil aldım. 3 ay içinde zırvaladılar. Bununla sorun yok. Önce Note5 için HB dan aldım. Diğerlerini sitesinden. 1 yılı geçtiler.

2E040FC9-A2C7-4F33-A01C-5D20C55B6CF2.jpg

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt