Redmi akıllı televizyon satışları şaşırttı | Tavsiye FORUMU

Redmi akıllı televizyon satışları şaşırttı

OKANTÜRK

Aktif Üye
21 Mart 2020
22
44
Xiaomi’nin alt markası olarak bilinen Redmi, yakın zamanda ilgi çekici bir akıllı televizyon piyasaya sürdü. Tüketicilere sunduğu uygun fiyatlı telefonlarla bilinen şirket, bu kez özelliklerine göre ve rakiplerine nispeten makul fiyatlı bir akıllı televizyon üretti. 100 inç Redmi Akıllı TV, dün Çin’de satışa çıktı ve talep şaşırtıcı oldu.

Saniyeler içerisinde 1.000’den fazla akıllı televizyon satıldı

Xiaomi ve Redmi, ürettiği uygun fiyatlı akıllı telefonlar ile ün kazandılar. Ancak iki şirketin de farklı ürün grupları için çalıştığı da biliniyor. Redmi’nin yeni akıllı televizyonuyla yakaladığı başarı da bu firmaların diğer ürünler ile de iddialı olacağını gösteriyor.


25 Haziran’da Çin’de satışa çıkan 100 inç Redmi Akıllı TV, 3 dakika 28 saniye içerisinde 1.000 satış adedini geçti. Ürünün kategorisini de göz önüne aldığımızda, satış rakamlarının firmayı mutlu ettiğini kesinlikle söyleyebiliriz.

Redmi Akıllı TV özellikleri ve fiyatı

Akıllı televizyonun 100 inç büyüklüğüne sahip olmasının yanı sıra, 4K çözünürlüğü de dikkat çekiyor. Cihaz, 4 GB RAM, 64 GB depolama alanına sahip. Ayrıca ürün, 12 nm üretim sürecinden çıkan bir işlemciye sahip. Televizyonun fiyatı ise diğer firmaların ürünleri göz önüne alındığında makul sayılabilir. Cihaz, 2.800 dolar fiyat etiketiyle satışa çıkarıldı.
 

teraspy 

The Emmi
TFC Team
26 Kasım 2018
8,941
60
Eline sağlık ,uzak doğulular serverli tv kullanıyorlar uzun zamandır ,acaba bunda da var mı böyle bir uygulama :alala
 
Üst