redline g90 yardım

G Çevrimdışı

gece.serkan

Yeni Üye
10 Mar 2018
43
cihazın yazılımını internetten online olarak yükledim
yazılımı yükledikten sonra yeniden başlattı ve açılmadı
şuan numaratör ekranda OFF yazıyor
rs232 kablo internette satan biryer bulamadım
bu konuda tecrübeli arkadaşlar yardım ederse memnun olurum

K Çevrimdışı

kabus22

Kayıtsız / Doğrulanmamış
rs232 girişi resmini çek buraya ekle, teraspy teraspy usta sana yardım edecektir, :cool bu marka genelde r232 girişi usb galiba , kullandığım bir model değil benim , usta sana yardım eder :clap mutlaka cavabını bekle ustanın :ok

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Fotoları at bakalım,elinde varsa :ok
yükleme yapmak için usb to rs232 aratmalısın googlede,ben aşağıdakinden kullanıyorum (link örnektir ,mutlaka bunun alınması için vermedim):

G Çevrimdışı

gece.serkan

Yeni Üye
10 Mar 2018
43
Şuan malüm haftasonu evdeyiz cihaz yanımda değil ama mikro girişli kumanda gözüyle aynı girişe sahip

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Şuan malüm haftasonu evdeyiz cihaz yanımda değil ama mikro girişli kumanda gözüyle aynı girişe sahip
Şemasını vermiştim burada :

K Çevrimdışı

kabus22

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Bu kablodan hazır satınalabileceğimiz biryer varmı zira bende ne havya var nede kablo uçları:)
şema resmini telefonuna kopyala ve, bu ilşlerle ugraşan bir dükkana git yaptırt (şemayı göster) ,hazır bulman zor , fazla bir ücret istemezler :ok

H Çevrimdışı

hakan77

Yeni Üye
13 Haz 2019
2
50
goz kablosundan kablo yatım .rs232 kaplo sırası mavi 1.yeşil 2.beyaz 3.siyah 5. yazılım yukluyor .boot ve off ta kalıyor.bilen arkadaşlar yardımcı olurmu internetten guncellemede offf kaldı.

H Çevrimdışı

hakan77

Yeni Üye
13 Haz 2019
2
50
Kablo semasi dogrudur.en son yazılım olmuyor .2019 yazılımıyla kurtuldu enson yazilimi usb den yukledim.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt