Red360 nasıldır? 1000 TL'ye kadar tvbox önerisi

H Çevrimdışı

HunTurK 

Yeni Üye
12 Nis 2023
30
36
Cümleten selamun aleyküm.

Redline firmasına ait olan red360 tv box'u almayı düşünüyorum ama yine de fikrinizi almak istedim. (Anlık fiyat 820 TL) 4Gb ram 32 Gb Rom.

Öncelikle Red360 nasıl bir cihazdır? Kullanan oldu mu oyun vs dışında iş görür mü? Oyun oynamayı hiç düşünmüyorum.

Sonrasında ise eğer bu cihaz işe yaramazsa max 1000 TL lik bir tv box önerilerinizi bekliyorum.

TV BOX KULLANIM AMACIM : Öncelikle İP TV için. Geçen bir konu daha açmıştım televizyon internet hızıyla alakalı olarak hafta sonu maç izlerken bir kaç kez donma yaşadım internet hızım 30-35 mbs lerde olmasına rağmen. Sonrasında ise multimedya için. O nedenle aşırı güçlü bir şey lazım değil ama işte max bütçem 1000 TL civarı.

Bu husustaki görüş, öneri ve incelemelerinize açığım.

Herkese şimdiden çok teşekkür ederim.

slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,880
Sonrasında daha önce açılan konuyu hatırladığın için şu bilgiyi paylaşayım;

Kullandığınız hizmette yaşanan donma, takılmaların hizmetten kaynaklanma ihtimali oldukça yüksek. Dolayısıyla ayrıca bir Tv Box alımı en azından o probleminizin çözümü olmayabilir. Forum kuralları gereği hizmete ilişkin verebileceğimiz bilgi yalnızca bu kadar.

Düşündüğünüz cihazın 2 farklı modeli mevcut;

Red360 nano 4k (2/16)
Red360 Air 8k (4/32)

4/32 bilgisi paylaştığınız için Air 8k olduğunu varsayıyorum.

Bunun dışında TV BOX ile netflix, disney+ gibi uygulamaları da zaman içinde kulanmayı düşünüyor musunuz?

C Çevrimdışı
20 Mar 2023
35
slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,880
Ve aleykümselam arkadaşım servisi olarak red 360 modelleri 2 ve 4 arasında çok fazla hız olarak fark yok ancak bu ürünler lisansı yok Redline almayı düşünüyorsan rv5'i öneririm lisanslı bir ürün ve seri hızlı cihaz netflix d-smart exxen veya benzer uygulamalar rahatlıkla kullanabilirsin
Üstadım, yetkili yanıt için çok teşekkür ederim.

H Çevrimdışı

HunTurK 

Yeni Üye
12 Nis 2023
30
36
Sonrasında daha önce açılan konuyu hatırladığın için şu bilgiyi paylaşayım;

Kullandığınız hizmette yaşanan donma, takılmaların hizmetten kaynaklanma ihtimali oldukça yüksek. Dolayısıyla ayrıca bir Tv Box alımı en azından o probleminizin çözümü olmayabilir. Forum kuralları gereği hizmete ilişkin verebileceğimiz bilgi yalnızca bu kadar.

Düşündüğünüz cihazın 2 farklı modeli mevcut;

Red360 nano 4k (2/16)
Red360 Air 8k (4/32)

4/32 bilgisi paylaştığınız için Air 8k olduğunu varsayıyorum.

Bunun dışında TV BOX ile netflix, disney+ gibi uygulamaları da zaman içinde kulanmayı düşünüyor musunuz?
Hocam ip tv de zaten saydığınız platformlarda olduğu için ayrıca kullanacağımı sanmıyorum evet 8K olan model

Ve aleykümselam arkadaşım servisi olarak red 360 modelleri 2 ve 4 arasında çok fazla hız olarak fark yok ancak bu ürünler lisansı yok Redline almayı düşünüyorsan rv5'i öneririm lisanslı bir ürün ve seri hızlı cihaz netflix d-smart exxen veya benzer uygulamalar rahatlıkla kullanabilirsin
Aralarında aşırı bir fiyat farkı yokmuş ama özellik olarak (ram ve rom) yarısı özelliği var fiyat olarak yarısı pahalı aradaki farka değer mi sizce? Dediğim gibi ip tv kullanacağım için ayrıca saydığınız platformları kullanmam muhtemelen

slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,880
Hocam ip tv de zaten saydığınız platformlarda olduğu için ayrıca kullanacağımı sanmıyorum evet 8K olan model

Aralarında aşırı bir fiyat farkı yokmuş ama özellik olarak (ram ve rom) yarısı özelliği var fiyat olarak yarısı pahalı aradaki farka değer mi sizce? Dediğim gibi ip tv kullanacağım için ayrıca saydığınız platformları kullanmam muhtemelen
Açıkçası Cihan ustamızın paylaşmış olduğu bilgi en net olanıdır. İleride kesinlikle bu platformlarla işim olmaz derseniz düşünülebilir. Ancak ilk mesajda da belirttiğim gibi öncelikli çözülmesi gereken alınan hizmetle ilgili kesin olarak sorun yaşamıyor olmanızdır. Belki de o konudaki problem çözümü sizin hiç cihaz alımına ihtiyacınızın olmamasını sağlayabilir.

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Sevgili mehmet ,bunlara bağlantı ile yazılım atılıyor mu acaba :alala

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Kusura bakmayın Sayın teraspy teraspy emmi. Bir ara hybrid (Android ya da linux yazılım içeren uydu alıcılar) Boxlar ile ilgili bir paylaşımımız olmuştu. Oradan aklımda kalmış.
Rica ederim ne kusur :) ,o cihaz benim kullandığım novacom spybox S11 android uydu alıcısı,daha yeni tamirden geldiğinden pek kurcalamıyorum,gerçi ben bozmadım ama farklı şeylere başladığım için sadece film izliyoruz ailecek,ama yakında tekrar kurcalamaya başlarım :hihi

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt