Real - Humble Bundle is here

M Çevrimdışı

Muratti 

Süper Üye
14 Ocak 2018
573
Selam ahali ,

Düşündüm'de ücretsiz dağıtılan yüksek bütçeli AAA ve alt kategorilerinde bulunan oyunları bu başlık altında toplamak hem bizim için hemde yeni gelen üyelerimiz için faydalı olur. Bu aralar gayet dikkat edilesi oyun dağıtıyorlar.

Özellikle geçtiğimiz ay Company of Heroes vermişlerdi ( inanılmaz iyi bir ww2 rts ) ama geç kaldık ne yazıkki. Bir sonraki akımlar'da geç kalmamak için bu konuyu açmanın doğru olacağını düşündüm. Maksat insanlar faydalansın.

İlk Siftahı ben açıyorum o halde ;

Efendim Humble Bundle'da bu ay Bağımsız bir yapımcıya ait (Indıe ) Aksiyon, RPG ve Strateji elementlerinin birleştiği bir oyun var.

Link hemen .

Sadece oyun değil internet üzerinde gezinirken rast geldiğiniz Promo Kod, Beta Keyleri, Alpha Erişim süreci içerisinde bulunan oyunlar'da buna dahildir. Bulduğunuz içerikleri bu sayfa altında paylaşabilirsiniz.

KOSOVALI Çevrimdışı

KOSOVALI

Aktif Üye
11 Ocak 2018
119
https://www.humblebundle.com/store/the-red-solstice 

Starcraft tarzı bir şeye benziyor. Şu an bedava.

edit: paylaşmışsın fark edemedim  :evillol: Bu arada PAY DAY 2'yi bile beleşe getirdim oradan. Bu siteyi takip etmekte yarar var.

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,677
Konu için Tesekkurler Muratti

Humble Bundle an itibriyle takıp edıyorum sık kullanılanlara ekledım bıle :kıskıs:

Geri
Üst Alt