Reader tablet

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,260
64
Elbette kurulur ,ama randımanlı çalışırmı bilmem,ama zaten android tabanı bana göre linuxtur,bakmayın adının android olduğuna :)
Ama ben tavsiye etmem doğrusu,çünkü asla düzenli çalışmaz,bir yerde mutlaka sinir eder ,oturup tablete göre yeniden derlenmesi gerekir,kernel falan.Yani ha deyince olmuyor sanki, yani tak usb belleği,gelen ekranı takip ederek kurulumu bitir ki keşke öyle olsa ,daha önce çevirenleri duymuştum,geri dönmek için çabalıyorlardı :)

K Çevrimdışı

Kartalizma

Yeni Üye
3 Ağu 2019
9
40
Elbette kurulur ,ama randımanlı çalışırmı bilmem,ama zaten android tabanı bana göre linuxtur,bakmayın adının android olduğuna :)
Ama ben tavsiye etmem doğrusu,çünkü asla düzenli çalışmaz,bir yerde mutlaka sinir eder ,oturup tablete göre yeniden derlenmesi gerekir,kernel falan.Yani ha deyince olmuyor sanki, yani tak usb belleği,gelen ekranı takip ederek kurulumu bitir ki keşke öyle olsa ,daha önce çevirenleri duymuştum,geri dönmek için çabalıyorlardı :)
Tamam teşekkürederim.

K Çevrimdışı

Kartalizma

Yeni Üye
3 Ağu 2019
9
40
Linux hakkında bilginiz varmış. Net
Linux'un kulağına fısıldadığınızı duydum ::))) Netbook 'a, Peppermintos yükledim ama seskartı sürücüsü yüklenmemiş yardımcı olabilir isiniz.

K Çevrimdışı

Kartalizma

Yeni Üye
3 Ağu 2019
9
40
teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,260
64
Linux Mint Deneyin Bence.
Olabilir ama en iyisi mintin atası debian 8 32 bit jessie sanki daha iyi olur gibi,ne dersin sevgili ProCoderTR, ben nedense minte alışamadım mı desem,sevemedimmi desem,kurdum denedim hatta tüm dağıtımları kurdum ,tamamını ,zaten ana sistemim pclinuxos,o da bir mandrake biliyorsun ama şu an laptopta açılışta pclinuxos(64) ,debian 8(32), debian 9(64),centos 7(64) ,bu arada debian 8 de android apk ve bazı derlemeler(amatörce) yapıyorum,onun için kurulu :)

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri