Rapsozluk sitesini Tavsiye Ediyorum

slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,881
Düzenleme yaptım. Ancak kaldırdım. Üyelerimizin taktirine bırakıyorum. (Taktirine bırakıyorum derken yönetim olarak destekliyoruz ya da kabul ediyoruz anlamında değil.)

rapsozluk Çevrimdışı

rapsozluk

Yeni Üye
4 Mar 2024
3
35
Hocam kötü bir şey paylaşmadım ki, kâr amacı da gütmüyorum. Eğer kazanç elde edersemde çekilişle rap albümleri hediye edeceğim.

Paraya ihtiyacım olduğu için böyle bir projeye girişmedim, gerçekten bu kültürü sevdiğim için aktif ettim siteyi.

Düşüncelere saygı duymanıza sevindim, teşekkürler.

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,358
64
İnceledim biraz şimdi tevfik , güzel olmuş web siteniz,gerçi uzun yıllar çalgıcılık yaptım ama rap hiç kullanılmadı düğünlerde ,genelde 9/8 , oyun havaları , halay. Ama alt komşumun oğlu uğraşıyor rap müzik ile, videoları da var youtube de, hayrlı olsun tekrar :ok

rapsozluk Çevrimdışı

rapsozluk

Yeni Üye
4 Mar 2024
3
35
İnceledim biraz şimdi tevfik , güzel olmuş web siteniz,gerçi uzun yıllar çalgıcılık yaptım ama rap hiç kullanılmadı düğünlerde ,genelde 9/8 , oyun havaları , halay. Ama alt komşumun oğlu uğraşıyor rap müzik ile, videoları da var youtube de, hayrlı olsun tekrar :ok
Çok teşekkür ederim hocam, hayırlısı olur inşallah.

Her zaman dediğim gibi amacım kâr elde etmek değil. Gelir olursada albüm çekilişi falan yaparım diye düşünüyorum site içerisinde.

Geri
Üst Alt