ram almak için yardım

muratala5361 Çevrimdışı

muratala5361 

Süper Üye
3 Şub 2019
1,906
21
Gigabyte Ga-8st800: DDR 333 destekliyor bu anakart. Sıfırını bulmanız zor 2. El bulursunuz.
Biostar P4SFA: en fazla 2 gb 184 pin DDR DIM bellek destekliyor. Aynı şekilde bu kartta eski olduğu için ramlarını 2. El bulursun kolay gelsin

Ö Çevrimdışı

ömerbjk95

Yeni Üye
19 Kas 2018
26
28
Gigabyte Ga-8st800: DDR 333 destekliyor bu anakart. Sıfırını bulmanız zor 2. El bulursunuz.
Biostar P4SFA: en fazla 2 gb 184 pin DDR DIM bellek destekliyor. Aynı şekilde bu kartta eski olduğu için ramlarını 2. El bulursun kolay gelsin

ikisi de var bende p4sfa yı kullanıyorum ram yetmiyor
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

DDR 333 ram malzem depomda olacakti
haftaici bakar bilgi veririm.

boşa para verme. :ok
[/QUOTE

haber bekliyorum
yeriniz neredeydi

emreuguz Çevrimdışı

emreuguz

Aktif Üye
9 Nis 2019
149
36
çok yakında bir yerde buldum ucuza alamazsam yazarım ilginiz için teşekkürler
Merhaba teknobiyotik diye bir site var. Orda PC sihirbazına girin, uyumlu donanımları seçebiliyorsunuz zaten,
Ordan anakartınıza göre RAM inizi buldunuz mu; sonra son fiyatı webdenal.com dan tekrar alın... Tabi diğer firmaları da araştırmayı unutmayın.. İnşallah faydam dokunmuştur...

G Çevrimdışı

GS1881

Yeni Üye
17 Şub 2019
23
39
hocam senin bütçen ne kadar elimde istediğin anakartına uymlu ram bellek var ucuza derken 30- 35'TEN asağıya 1GB.DRR RAM alamasın tek 1GB DDR RAM Kingston İstersen 30 TL olur SANA ücretsiz kargo 2 adet 1GB DRR RAM 55 TL OLUR ÜCRETSİZ KARGO bundan uygun bulamazsın eski sistem piyasada fazla bulunmuyor

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri