Radyo Televizyon Programcılığı Sürecim

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Sınav sonuçlarımı sizlerle paylaşmak isteyince baktım uygun konu yok, ben de ÜNV sürecimi bu başlıkta paylaşmaya karar verdim.

İkinci sınavların sonuçları da açıklandı dostlar. İlk sınavda sıfır çektiğim (soru cevaplamadan vermiştim sınav kağıdını) Sosyolojiden ikinci sınavda 50 aldım. Durum bu :ok

Adsiza8c3845aa051a34e.png

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Başkanım ne demiş atalarımız beşten şaşma altıyı aşma :clap :polis :clap2
Sosyolojiden beklentim ''100 gelmez ama 70 altına inmez'' şeklindeydi, 50 ye şaşırdım ne yalan söyleyeyim.
Yalnız kimse darılıp gücenmesin, (Bölüm bazındadır bu beyanım) Güzel Ülkemde ÜNV mezunu olmanın artık neden bir özelliğinin kalmadığını çok daha iyi anlıyorum. Mümkünse biraz vakti olan her Türk vatandaşı herhangi bir asortik isimli ÜNV mezunu olabilir lakin bu ona NE KATAR? kısmı inanın süper tartışılır.

Yahu ÜNV seviyesinde bir İngilizce sınav sorusunda yukarıya bir Şemsiye görseli çizip altına da 'Bu nedir?'' diye sormazsınız ama olmaz yani..

Hayatımda ilk defa kapağını açtğım Sosyolojiye giriş dersini toplamda bir hafta dolayında çalışmışlığım var ve koca bir dönem içinde sadece bir sınavdan 50 aldım diye ben geçememeliyim bana göre.

Ya da bu kadar önemsiz ise, koyma o dersi bu branşa ne bileyim :alala

Yani bu sistem artık öğrenmeye de zorlamıyor insanları. ''Yeter ki kayıt ol, biz seni bir şekilde mezun ederiz'' kafası bu.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt