QNB Finansbank, Denizbank ve TEB Tek ATM Platformunda Birleşti

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,611
Encard veya Enpara.com kredi kartı sahipleri artık Denizbank ve TEB ATM'lerinde de ücretsiz ortak işlem gerçekleştirebilecek.

enpara-3-banka-atm.jpg

Encard veya Enpara.com kredi kartı sahipleri, ay içerisinde (Para yatırma, para çekme ve kredi kartı borcu ödeme olmak üzere) ilk üç işlemini ücretsiz olarak gerçekleştirebilecek.

Finansbank'ın gönderdiği e-posta'dan haberi paylaşayım dedim.:mutlu

TKartaL Çevrimdışı

TKartaL 

Süper Üye
5 Şub 2018
2,481
44
Allah bankalara bulaştırmasın... Genel olarak yazıyorum niyeti olan varsada yol yakınken dönsün... Bilinçli kullandıktan sonra bilmem ne bunlar hikaye işler... Benden size forum nasihatı :ok

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,289
64
Allah bankalara bulaştırmasın... Genel olarak yazıyorum niyeti olan varsada yol yakınken dönsün... Bilinçli kullandıktan sonra bilmem ne bunlar hikaye işler... Benden size forum nasihatı :ok
Aynen katılıyorum,biz daha hiç kredi kartı kullanmadık,bırak kullanmayı almadık,zırt pırt tel edince de 444lü numaralarını engelledim,emekli maaşı için bankaya gittiğimde çook sayfa sözleşme hazırlandığında "banka tarafından maaş kartı dışında hiç bir kart-kredi kartı dahil- istemiyorum" diye yazarak imzaladım,birde sözleşmenin fotokopisini istedim :)
Hatta memure "gerek yoktu bu yazıya,emekli maaş hesabı sadece " dediğinde,bende "babama bile güvenmem,elimde bulunsun" demiştim (2010)
Aha,yine muhabbete çevirdim konuyu ,sevgili umut kızacak şimdi :haha1

TKartaL Çevrimdışı

TKartaL 

Süper Üye
5 Şub 2018
2,481
44
Aynen katılıyorum,biz daha hiç kredi kartı kullanmadık,bırak kullanmayı almadık,zırt pırt tel edince de 444lü numaralarını engelledim,emekli maaşı için bankaya gittiğimde çook sayfa sözleşme hazırlandığında "banka tarafından maaş kartı dışında hiç bir kart-kredi kartı dahil- istemiyorum" diye yazarak imzaladım,birde sözleşmenin fotokopisini istedim :)
Hatta memure "gerek yoktu bu yazıya,emekli maaş hesabı sadece " dediğinde,bende "babama bile güvenmem,elimde bulunsun" demiştim (2010)
Aha,yine muhabbete çevirdim konuyu ,sevgili umut kızacak şimdi :haha1
Aynen öyle hem kredi kartı veya kredi vermek için arıyorlar sürekli ödeme geçikince de yine sürekli arıyorlar. Aman aman...

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,611

Alım gücü olduktan sonra kredi kartı gerçekten gereksiz. Sadece taksitlendirme aracı olmaya yarıyor.
Bizdeki işlevi ise ya günü kurtarma aracı ya da olmayan parayı harcama aracı.

Ben şu an sadece banka kartı kullanıyorum. :kiskis
Bir dönemler aylık bursumu kredi kartına ödediğimi bilirim. Sonraki aşaması ise her ay asgarisini ödememdi. :kop

TKartaL Çevrimdışı

TKartaL 

Süper Üye
5 Şub 2018
2,481
44
Alım gücü olduktan sonra kredi kartı gerçekten gereksiz. Sadece taksitlendirme aracı olmaya yarıyor.
Bizdeki işlevi ise ya günü kurtarma aracı ya da olmayan parayı harcama aracı.

Ben şu an sadece banka kartı kullanıyorum. :kiskis
Bir dönemler aylık bursumu kredi kartına ödediğimi bilirim. Sonraki aşaması ise her ay asgarisini ödememdi. :kop
Evet ödeme şekli de zaten asgari oluyor :gul

TKartaL Çevrimdışı

TKartaL 

Süper Üye
5 Şub 2018
2,481
44
Maaş zamanı ATM başlarında sık gördüğüm manzara çekilen maaş ile kredi kartı borcunun ödenmesi oluyor.
Kimisi bir bankadan başka bir bankaya yüklü bir miktar ödeme yapıyor. Hey gidi. :bilmiyom
Evet ya hep öyle yazık.. Bunun mağduriyetliğini yaşadım ve yaşıyorum. Bizim ülkede herkes üst düzey değilki.. Alışveriş ve harcamalar çoğu hep bu sistem üzerine kurulu.. Paran varsa alıcaksın yoksa aman aman... Hepsi tuzak...

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri