PVC Pencereyi Yarım Açılır Yapmak - İkili Açılır Pencere Yerine Havalandırma (Basit ve Etkili Yol)

hasari Çevrimdışı

hasari 

Aktif Üye
28 Nis 2020
196
40
Merhabalar, sıcakların basması ile birlikte evi havalandırma ihtiyacı hissediyoruz bazen pencerenin tam, bazen de yarım açılması gerekiyor. Gerek pencerede ikili açılır sistemin olmayışı, gerek perde etkeninden dolayı çok sorun yaşıyordum. İkili açılır pencere fiyatını sorduğumda her pencere için penciler benden 300 TL istedi. Bunun üzerine bende kendi basit sistemimi oluşturdum oluşturmuşken de sizler için video çektim, umarım sizlere de faydası dokunur.

A Çevrimdışı

aeronics 

Süper Üye
15 Kas 2020
581
44
Alakasız olacak ama kaçıncıkattasınız da cam da parmaklık var? Video arka plana istinaden dördüncü kat bilemedin üçüncü kat. Oraya ne gerek var parmaklığa. Çocuk için belki olur ama ne bileyim garip geldi.

hasari Çevrimdışı

hasari 

Aktif Üye
28 Nis 2020
196
40
Alakasız olacak ama kaçıncıkattasınız da cam da parmaklık var? Video arka plana istinaden dördüncü kat bilemedin üçüncü kat. Oraya ne gerek var parmaklığa. Çocuk için belki olur ama ne bileyim garip geldi.
6.Kat çocuk güvenliği için balkon demirleri, fransız balkonlarını hepsi için önlem aldım.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

100 liraya da var,

hayret ediyorum bilen kişi için montajı 10 dk almayacak şeyi nasıl 300 liraya satıyorlar.Hele belli ki toplu alımda kendilerine 60 70 liraya geliyordur mekanizma.
Doğrudur benden her cam için 300 TL istiyorlar.

Benim tek yatak odasına koymamış kıl müteahhit.

Çift Açılım Sistemi Pimapen ve PVC Pencereler İçin 85x140 cm 140,00 TL yerine 130,00 TL

acaba diyorum alsam yapabilir miyim?

Sizde toplu alsanız epey ucuza gelir ama yapmak mesele.
Ustalık ister kendiniz zor.

Pratik ve ucuz çözüm.Eline sağlık,teşekkürler. :ok :clap2
Teşekkür ederim.

meebbe Çevrimdışı

meebbe 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,426
32
6.Kat çocuk güvenliği için balkon demirleri, fransız balkonlarını hepsi için önlem aldım.

Doğrudur benden her cam için 300 TL istiyorlar.

Ustalık ister kendiniz zor.

Teşekkür ederim.
valla ben alıp denicem gibi elimizden hangi iş bitmedi ki? bunu da öğrenmiş olurum hem.Arıtma işine de böyle girdim şimdi eşe dosta ben alıp takıp değiştiriyorum .

hasari Çevrimdışı

hasari 

Aktif Üye
28 Nis 2020
196
40
Eline sağlık sevgili hasari ama deldikten sonra çıkan plastik parçalarını aşağıya atman doğru olmamış maalesef( 5:43) :hmm
Esas toz matkap ucunda dikkat edersen atmadım götürüp çöpe koydum elimde un gibi kalan bir iki toz önemsiz yani. Onuda video kesintiye uğramasın diye.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri