PUBG'deki Uçağın Hikayesi - Kerem GÖK Anlatıyor...

yolgezer Çevrimdışı

yolgezer

Aktif Üye
2 Haz 2019
398
Kar98'i ben Call Of Duty döneminden hatırlıyorum hocam. :hihi
Hesabımda Crysis mevcut, yıllar önce de oynamıştım, virüs vs tehlike yoksa online olanı da deneyebilirim belki.
ben çok kurmadım. aslında site çok mal. dangozlar google ye yanlıkş noktadan adresleme yapmış ve adam gibi açıklama koymamışlar. o yüzden aylarca aradım ama bi arkadaş tesadüfen denk gelmiş :) siteden gelen dfix dosyası oyunu crackliyor. yani orj exe ile açamazsın artık. ama zaten sunucular kapandı. o exeden açıp oynayabiliyorsun. tek yaptığı da sunucu eklemek oluyor. tıopkı bf1942 gibi. virüs olsa işlemci ram kullaımları değişir. tabii oyun zaten her şeye tecavüz ettiği için pek farketmemiş de olabiliri m:)

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
ben çok kurmadım. aslında site çok mal. dangozlar google ye yanlıkş noktadan adresleme yapmış ve adam gibi açıklama koymamışlar. o yüzden aylarca aradım ama bi arkadaş tesadüfen denk gelmiş :) siteden gelen dfix dosyası oyunu crackliyor. yani orj exe ile açamazsın artık. ama zaten sunucular kapandı. o exeden açıp oynayabiliyorsun. tek yaptığı da sunucu eklemek oluyor. tıopkı bf1942 gibi. virüs olsa işlemci ram kullaımları değişir. tabii oyun zaten her şeye tecavüz ettiği için pek farketmemiş de olabiliri m:)

Valla hocam şu an orjinalinde online oynanabiliyor mudur bilmem, tekrar oynamak isteyen Steam'den oyun paketini uygun fiyata temin edebilir.
(İndirim olduğunda tabi.)

yolgezer Çevrimdışı

yolgezer

Aktif Üye
2 Haz 2019
398
Valla hocam şu an orjinalinde online oynanabiliyor mudur bilmem, tekrar oynamak isteyen Steam'den oyun paketini uygun fiyata temin edebilir.
(İndirim olduğunda tabi.)
adamın konuyu pert ettik. ben öbür konuya seni alıntılayıp oraya yazıyorum. sövmesin bize :) hele bana ilk günden :)

yolgezer Çevrimdışı

yolgezer

Aktif Üye
2 Haz 2019
398
olsun sen sövme baan :) ben oraya yazdım. bu arada sitenizde sıkıntı mı var? harfler karışıyor yazarken.

yolgezer Çevrimdışı

yolgezer

Aktif Üye
2 Haz 2019
398
klavyemde öyle bi özellik yok ki? pc den giriyorum ve mekanik klavye. başka sitelerde olmuyor. ama buraya girdim gireli harfler karışıyor. 3 gün sonra technopat gibi banlamasınlar beni :)

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
klavyemde öyle bi özellik yok ki? pc den giriyorum ve mekanik klavye. başka sitelerde olmuyor. ama buraya girdim gireli harfler karışıyor. 3 gün sonra technopat gibi banlamasınlar beni :)

Yok hocam burada imla nedeni ile uzaklaştırma yapmıyoruz öyle. :hihi
Windows'un klavye ayarlarına bakın diyeceğim ama, diğer sitelerde olmadığını söylüyorsunuz.
CTRL+F5 ile çerezleri tazelemeyi deneyin.
Aklıma pek birşey gelmiyor bu saatte açıkçası. :sirit

Sota Sota başkanın belki bir önerisi olur.

yolgezer Çevrimdışı

yolgezer

Aktif Üye
2 Haz 2019
398
yaptım bakalım. ama farketmişsinizdir. ben uzun yazarım ve bu hata yüzünden çok imla çıkıyor. hepsinde de harflerin yeri karışık. tamam klavyeye bakmıyoruz falan ama kaç yıldır yazıyoz. az buçuk yerlerini ezberledik :) her cümlede bi hata da yapmayız.

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
yaptım bakalım. ama farketmişsinizdir. ben uzun yazarım ve bu hata yüzünden çok imla çıkıyor. hepsinde de harflerin yeri karışık. tamam klavyeye bakmıyoruz falan ama kaç yıldır yazıyoz. az buçuk yerlerini ezberledik :) her cümlede bi hata da yapmayız.

Taraycınızda kullandığınız eklentilere veya profil ayarlarınıza bakın derim.
Belki forumda profilinizdeki bir ayar neden oluyor olabilir.

yolgezer Çevrimdışı

yolgezer

Aktif Üye
2 Haz 2019
398
forumda ayar yapmadım. ama bakalım düzelir umarım. uzun yazınca çok hata çıkmaya başladı.
aha 2. hata. 2 mesaj arası 5 saniye diyor. :)

Helenmirren Çevrimdışı

Helenmirren 

Tester
Aktif Üye
7 Ocak 2018
471
Yaklaşık 3 sezondur tencent emülatör ile oynuyorum burada yazılan hataların hiç birini almadım bunun nedeni sanallaştırmanın açık olması (virtual technology) bios ayarlarından yapılıyor eğer bu açık değilse kasma zaten yapacaktır.. Bende hem pc sürümü steam pugb var hem lite var hemde mobil var mobil en iyi zevk veren tabiki arkadaşlarınızla olduğunuzda

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt