PS4 ALACAKLARA NE TAVSİYE EDERSİNİZ

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,609
TV 4K ise Pro almanız şart zaten. Pro harici modelde 4K oyun oynayamazsınız.

Slim kasalar Fat kasalara göre daha gelişmiş Wi-Fi ve HDMI altyapısına sahip sanırım.

Slim kasa Pro cihaz almanızı öneririm kısacası.

Konsol kullanan biri olmadığım için fazla birşey söyleyemiyorum maalesef.

E Çevrimdışı

Eggelli

Yeni Üye
26 May 2018
21
46
TV 4K ise Pro almanız şart zaten. Pro harici modelde 4K oyun oynayamazsınız.

Slim kasalar Fat kasalara göre daha gelişmiş Wi-Fi ve HDMI altyapısına sahip sanırım.

Slim kasa Pro cihaz almanızı öneririm kısacası.

Konsol kullanan biri olmadığım için fazla birşey söyleyemiyorum maalesef.
TV 4K Bütçe kısıtlı ikinci el bile bakıyorum aslında ilk sahibinden fazla km yapmamış :)
bunlarda dikkat etmemiz gereken noktalar bazı sitelerde okuyorum seri numaraları varmış ona göre bile fark ediyor muş !!!

D Çevrimdışı

Daidalos 

✌ ✌ ✌ ✌
Süper Üye
22 Kas 2018
810
Ps4 slim kasanın pro versiyonu yok diye biliyorum ps4, ps4 slim ve ps4 pro olarak 3 adet konsolu var öncelikle ikinci el alacağınız cihazın banlanıp banlanmadığını kontrol etmeniz gerekir banlı cihazlarda ps plus üyeliğiniz olsa da online oynayamazsınız en önemli etkenlerden bir tanesi bu alacağınız yer de önemli tabi ps cafeden çıkma cihaz da olabilir ama bunu anlamanın bir yolu yok maalesef 4k oyun oynayacaksanız tv ya da monitör 4k ve hdr desteği olması lazım değilse yakın zamanda almayı düşünmüyorsanız pro ya gerek yok. Dediğim gibi ban çok önemli alacağınız kişiye online oyun testi yapmak istediğinizi belirtin ve yapmadan almayın

M Çevrimdışı

m.menguc

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Bende Fat kasa var. 4k TV'yi sonradan aldım. Belki ilerde değiştiririm. Ama grafikler tatmin ediyor yeterince. Jb yaptım. Bir sorun yaşamıyorum. Yani slim nasıldır pro nasıldır bilmiyorum ama Fat kasa ile bir zorlanma vs. yaşamadım.

BlackB Çevrimiçi

BlackB 

Süper Üye
25 May 2018
956
40
merhaba,

ilk kez alınacaksa sahibinden.com'dan letgo'dan ikinci el ve garantisi devam eden ps4 slim 1tb almanızı tavsiye ederim.. 4k tv varsa pro alınır ama yoksa zaten anlamsız..

selamlar

A Çevrimdışı

apollonx

Aktif Üye
3 Mar 2018
140
Ps4 pro için en son seri olan Cuh-7216b serisinden almaya bakın, ses ve güç tüketimi azaltılmış. Diğerleri 4k da çok ses yapıyor.

E Çevrimdışı

Eggelli

Yeni Üye
26 May 2018
21
46
Arkadaslar tsk ederim
Tv jvc 4k 127 inc
Ps cocuklarim cok istiyor diye almayi dusunuyordum ve ilk defa nasip olursa alicam
Aslinda butce pro alamaz ps slim mantikli geliyor
Bu sekilde arastirma yapicam
Hepiniz dedigi seylerede dikkat edicem

M Çevrimdışı

m.menguc

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Kişiden kişiye değişir bence hocam.
FHD ile 4K arasında 4 kat fark var, biraz can sıkıcı olabilir.
Tüm oyunlar 4k değil ki hocam zaten. Belli başlı oyunlar 4k. Ayrıca 1080p de olsa sanırsam TV ler upscale yapıyor. Gayet net bir görüntü alıyorum 1080p'de.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri