Ps3 kol pil değişimi

A Çevrimdışı

Arf19

Aktif Üye
20 Ara 2018
97
44
Herkese merhaba. Malum pandemi. Çocuklar eğlensin diye bir ps3 aldım. Yanında orjinal bir kol geldi. Bir de teknosadan preo marka kumanda aldım. Uzun zamandır kullanıyorlardı ki bugün preo nun tuşları bozuldu. Orjinal kol da şarj olmamaya başlamıştı. Orjinal koldaki bataryayı çıkarıp peronun bataryasını taktım. Girişi aynı olduğu için sorun olmadı. Ama preonun bataryası bildiğiniz mavi kaplı yan sanayi batarya. Üzerinde değerleri yazmıyor. Ancak ikisini de aynı şekilde şarj ediyorduk. Benim sorum böyle bir değişim problem olur mu? Allah korusun patlama falan olur mu? Yoksa çalıştı. Şarj da oluyor. Bugüne kadar da sorunsuz kullandım. Böyle kullanalım mı diyeyim. Bilgisi olan arkadaşlardan yardım bekliyorum. Şimdiden teşekkür ederim.

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Sevgili A Arf19 ,keşke bu sorunu iki pilin fotosunu çekip,burada yayınlayarak sorsaydın çok süper olurdu,neden olurdu : çünkü her iki pili ve boyutunu görür ,öyle cevap alırdın ve kesin cevap olurdu ,şimdi bu yazı ile pillerin nasıl olduğunu sadece "düşünüyoruz" ve "göz öüne" getirmeye çalışıyoruz,en azından ben böyle yaptım ama başaramadım maalesef :)

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,620
Preo'nun pili Sony için yetersizse olabilir.
Hızlı deşarj da pili ısıtır, patlatabilir.

Dualshock kollar ucuz değil, kalitesiz pille yazık etmeyin derim.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt