Profilo'nun şu ürünlerini aldım

N Çevrimdışı

Nickneyime 

Aktif Üye
30 Nis 2020
69
31
Beyaz eşya için önceleri aklımda bosh vardı fakat profiloyu da tavsiye eden çok oldu ve hiç ummadığım yerden, mediamarkttan profilo buzdolabı, çamaşır ve bulaşık makinesi aldım en uygun orada buldum. Tabi bir kaç ay sonra teslim edileceği için değiştirebiliyorum aynı özellikte bosh çamaşır ve bulaşık makinesi 500tl daha fazla ama üretim yeri aynı fark yoktur düşüncesiyle profilo aldım keşke bosh alsaydın derseniz değiştirebilirim. Sizlerin de şu modeller hakkındaki düşüncelerinizi öğrenmek isterim.

M Çevrimdışı

Müsteşar Bey 

Yeni Üye
9 Şub 2018
44
53
Buzdolabı hakkında bir fikrim yok ama bulaşık ve de çamaşır makineleri kaliteli ürünler. Bildiğim kadarıyla bu model bulaşık makinesi çelik tabanlı. Profilonun beyaz eşya ürünleri genelde sorunsuz ve de fayda/maliyet oranı yüksek ürünler. İyi günlerde kullanın.

T Çevrimdışı

TeyesCC3 

Süper Üye
31 May 2018
510
Profilo Siemens Bosch hepsi aynı yerde üretiliyor.servis elemanları da aynı.siemens dolap ile bulaşık makinesi almıştım.kurulum için gelen servis görevlisi ben olsam Profilo alırım aynı kalite fakat daha ucuz demişti.güle güle kullanın

akrep2018 Çevrimdışı

akrep2018 

Süper Üye
16 Eyl 2018
1,241
62
Öncelikle beyaz eşyalarınız hayırlı olsun,iyi günlerde kullanın.Benim tüm beyaz eşyalarım önceleri Arçelik ve Beko markaydı.Şimdi hepsi Bosch marka ve gayet memnunum.Bazı yerlerde okuduğuma göre (kendim araştırmadım) Bosch,Siemens,Profilo aynı fabrikalarda üretiliyormuş ama aralarında kalite ve fiyat farkı varmış.

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
Vestel ve üretimleri neyse, BSH'den çıkan ürünler de o bence.
Yani birisinde olan özellik diğerinde yoktur ama altyapı aynıdır vs vs.
Sonuçta hepsi aynı ekibin elinin altından çıkıyor.
Önemli olan teknik detay.

Soğutmadan hiç anlamam ama birbirine yakın fiyat ürünler arasında fazla fark olduğunu sanmıyorum.
Fabrika sonuçta malını satmaya bakar.
Bu yüzden 3 farklı markayla piyasaya mal sürüyorlar ya.
Kim hangisini alırsa. :hihi

EXcomZkko Çevrimdışı

EXcomZkko 

Süper Üye
13 Nis 2018
1,109
Profilo'nun benzer özelliklerde bir çamaşır makinesini kullanıyorum. Yaklaşık 4 sene oldu, henüz bir ters huyuna rastlamadım. Yıkaması da, çalışması da gayet güzel. Diğerleri için yorum yapamıyorum.

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Aralarında 1200 lira fark var.
1.dolap beko 20 yıl gitti 2000 yılında aldığım 2. dolap yine beko olan 9412NF oda 20 yıllık dolap tamir görmedi çok sağlam kaliteli üretiyor beko o yüzden beko tavsiye ederim dolabın bozulmasını bekliyorum değiştirmek için:kiskis
o zaman bunu al bi boy ufağı

Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

boş ver almışsın zaten değiştirme hayırlı olsun güle güle kullan

Moderatör tarafında düzenlendi:
T Çevrimdışı

TeyesCC3 

Süper Üye
31 May 2018
510
Eski ürünler daha sağlam annem babam Yeni evlendiğinde ambca yada abmca gibi bir marka buzdolabı almışlar ben 20 li yaşlarda Çanakkale'den İzmir e geldiğimizde artık eskidi yenisini alırız diye Çanakkale de bıraktık dolabı kiracı ben kullanırım demişti arıza yapmadan 10 sene o kullandı İlk arızasını yapınca hiç tamirci çağırmadan yenisi alındı

C Çevrimdışı

command_4 

Aktif Üye
19 Nis 2019
141
38
beko/arçelik grubunda son nesil buzdolaplarının kompresörleri pek verimli ve dayanıklı değilmiş diyorlar? aslı var mı?

T Çevrimdışı

Towarscke 

Aktif Üye
20 Kas 2018
296
33
Bosch ve profilo arasında belirgin kalite farkı var profilo program seçenekleri olsun ses yalıtımı olsun bosch'a göre daha geride.

N Çevrimdışı

Nickneyime 

Aktif Üye
30 Nis 2020
69
31
Hoover HFDN 4S600PW-17 bu modeli tavsiye eder misiniz? Arada 13db ve enerji tasarrufu farkı var

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt