Profilo 50PA515E youtube oturum açma

W Çevrimdışı

Winston

Moderatör
4 Haz 2021
1,614
Android yazıyor ama demeye bin şahit ister :)

Doğrudur ne yapmak lazım bir çözüm yokmudur
O da android ama Google lisanssız. Uygulamalar google destek almaz. Uygulamalarin çoğu stabil çalışmaz.
Ama YouTube uygulamasını sil. TV nin mağazasında arat bı. Başka varmı YouTube uygulaması. Varsa tek tek dene. Yoksa downlander i yükle 3. Taraflardan yükle YouTube uygulamalarını. Dene biri olur. Büyük ihtimalle

B Çevrimdışı

bellatricc

Yeni Üye
16 Şub 2023
5
33
O da android ama Google lisanssız. Uygulamalar google destek almaz. Uygulamalarin çoğu stabil çalışmaz.
Ama YouTube uygulamasını sil. TV nin mağazasında arat bı. Başka varmı YouTube uygulaması. Varsa tek tek dene. Yoksa downlander i yükle 3. Taraflardan yükle YouTube uygulamalarını. Dene biri olur. Büyük ihtimalle
downloaderi yükleyip deneyim ozaman bi sonuç ne olacak teşekkür ederim

B Çevrimdışı

bellatricc

Yeni Üye
16 Şub 2023
5
33
Downloaderi indirdim uygulama yükleme için çözemedim anlamadım

W Çevrimdışı

Winston

Moderatör
4 Haz 2021
1,614
Açılan uygulamada sol üstte browser yazar. Oradan istediğin uygulamaları ara.
Cepten Google yada YouTube da ara resimli görüntülü nasıl yükleyeceğini anlatan video lar var. Daha iyi anlatıyor

Geri
Üst Alt