Polsat Leopar Mini Hd de IPTV nasil kullanirim?

A Çevrimdışı

ahmett81

Yeni Üye
24 Ocak 2022
8
43
Ramtech mini HD uydu alicilardan var Kawai uretimi 6605s islemcili ve 5815 tunerli.

Bu Polsat_Leopar_Mini_Hd bin dosyasini yukledim.

Kumandaya da uydu sorunsuz.
C cabbar64 abimizden Allah razi olsun, 18 V cikmiyordu en son onun yardimiyla cihazi tam calisir hale getirdim.

Bu cihazda IPTV ayarlari, server adresi, kullanici adi, sifre elle girilmiyor.

IPTV kanallari yuklemek icin USB den bir dosya gostermek gerekiyor.

iki tane IPTV satan yerden 12 saatlik deneme yayini aldim, m3u dosyasi olarak gonderdiler.

Bu cihaza IPTV yuklemek icin m3u dosyasini desteklemiyor saniyorum.

Dosyanin ne tur veya hangi uzantili dosya olmasi gerekiyor bu tip cihazlarda IPTV kullanmak icin?

Ayarlari el ile girme yeri de yok, server adresi kullanici adi sifre vs girme yeri yok.

IPTV secinde kanallari yuklemek icin USB den dosya istiyor m3u dosyasini desteklemedi.

osmanke Çevrimdışı

osmanke 

Süper Üye
Top Poster Of Month
13 Tem 2021
2,646
59

A ahmett81:örnek :

verilen bu şekilde ise bunu tarayıcının yani google,de yeni sekme açacaksın ve oraya yapıştırın altında bulunan adrese git,e tıkla eğer dosya çalışıyor ise indirme için sana yer belirlemeni soracak masa üstüne indir dosyayı bittikten sonra usb bellek içine at cihaza tak dosyayı gör muhtemelen yüklensinmi diye soracak yükleye bas bazı cihazlarda yüklese,de başarısız yazabiliyor iptv bölümüne gel aç bakalım çalışıyorsa seyredebilirsin birde cabbar abine bir sor bunda iptv özelliği varmı wifi takılabiliyormu yoksa hiç uğraşma veya bu özelliği açan herhangi bir kod tuşlanıyormu kolay gelsin.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt