Pixellence

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,260
64
Evet de ben teknik bilgi merak ediyorum. Algoritması nasıl çalışıyor, nasıl işliyor, metadata ile mi oynuyor ne yapıyor vs.
Görüntü iyileştirme,yazılım ile çalışıyor da arkaplanda neler işlem yapıyor bilgim yok sevgili barış.Sanırım her üretici kendine has bir uygulama (adı) kulanıyor,belki de satış için gerekli olduğunu düşünmüş de olabilirler :)

Barış Bayraktar Çevrimdışı

Barış Bayraktar 

Aktif Üye
23 Mar 2022
381
25
Görüntü iyileştirme,yazılım ile çalışıyor da arkaplanda neler işlem yapıyor bilgim yok sevgili barış.Sanırım her üretici kendine has bir uygulama (adı) kulanıyor,belki de satış için gerekli olduğunu düşünmüş de olabilirler :)
Samsung, Sony, LG vs fiziksel işlemci koyuyor sanırım Vestel de göz boyama için algoritma yazmış işlemci tasarlamak yerine. Hem daha pahalı olurdu öyle olsa.

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,260
64
Yok mesela normal işlemcinin yanına Sony XR İşlemci, Samsung Quantum 4K İşlemci dedikleri görüntü işleme birimlerini koyuyorlar ya. Onu diyorum.

Tamam işte, kesin yazmam için bakmam lazım ki doğru cevap vereyim mübarek :)
Ama biraz sonra dur bakayım birine :ok
MB130 baktım,göremedim sadece main cpu içinde herşey (biliyordum da emin değildim)Vestel genelde Mstar kullanıyor

MSTAR G10 MSD95PMVW4

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Bunları reklam diye yapıyorlar mallarını mı gömüyorlar milletle dalga mı ? geçiyorlar ..

Adamların teknolojiden anladığı bu o reklam komik gibi görünüyor aslında tüketiciye bakış açısını gösteriyor..

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri