Philips Yetkilisi Dostumuzun Verdiği Detaylar Sayesinde 65PUS9206 TV Özellikleri

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Kolay kolay Philips tv önerdiğim görülmemiştir ancak bu tv cidden dikkatimi çekti.
İlk olarak MİDEA klimaların Antalya bayisi olan Özdallar Klima sahibi Ali bey arayıp bu modeli bana sordu ''nasıldır, alınır mı?'' diye. Ne yalan söyleyeyim hiç bir fikrim yoktu ürün hakkında.

Arkadaşı aradım birkaç soru sordum, sağ olsun o daha iyisini yaptı komple specleri yolladı. Allah tam da aradığım detaylar :kiskis

3-4 gündür detaylar elimdeydi inceleyememiştim, bir kardeşimiz daha sorunca kendi kendime ''nooooluyo len'' dedim, 1-2 gündür kurcalıyorum detayları, hakikaten ama kahikaten donanımsal özellik olarak çok çok güzel bir tv çıkmış ortaya.

Lakin söz konusu Philips olunca biliyorsunuz SSh konusunda kimsey egüvence vermem.

Detaylar videoda :ok

xcage46 Çevrimdışı

xcage46

Yeni Üye
2 Haz 2018
10
42
Merhaba. Özellikle inceleme videosunu izledikten sonra alırken karar vermem de kolay oldu ve 65Pus9206'yı satın aldım. Henüz teslim edilmedi. Hali hazırda bu tv'ye sahip arkadaşlar memnunlar mı? Ayrıca ben hiçbir yerde tv ile alakalı tavsiye edilen/pro görüntü ayarlarını paylaşan bir site veya video bulamadım varsa paylaşırsanız çok sevinirim. Bir de Mediamarkt'larda TV Kalibrasyon Hizmeti satılıyor. Bu hizmeti alan var mı? Düşünceleri nelerdir? Çok şey sordum ama yardımcı olursanız sevinirim, iyi günler.

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
Merhaba. Özellikle inceleme videosunu izledikten sonra alırken karar vermem de kolay oldu ve 65Pus9206'yı satın aldım. Henüz teslim edilmedi. Hali hazırda bu tv'ye sahip arkadaşlar memnunlar mı? Ayrıca ben hiçbir yerde tv ile alakalı tavsiye edilen/pro görüntü ayarlarını paylaşan bir site veya video bulamadım varsa paylaşırsanız çok sevinirim. Bir de Mediamarkt'larda TV Kalibrasyon Hizmeti satılıyor. Bu hizmeti alan var mı? Düşünceleri nelerdir? Çok şey sordum ama yardımcı olursanız sevinirim, iyi günler.
Açıkçası herkesin algısı farklıdır.
Kendi TV'nizi kendiniz ayarlayın derim.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt