Philips Tv Yazılım Talebi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
F Çevrimdışı

ferhatggurbuz

Aktif Üye
29 Tem 2020
66
30
A37A3149-36C4-4AF7-A5AC-3150DFC35FFA.jpg

Elinde bu tv için yazılımı olan ustalarım paylaşırsa sevinirim. Hayırlı işler herkese.

mightythor Çevrimdışı

mightythor 

Aktif Üye
6 Tem 2018
499
49
Fakat bunların yüklenmesinden dolayı oluşacak sorunlardan siz sorumlu olursunuz.

Site almanca olduğu için çevirip dikkatlice incelemenizi tavsiye ederim.

TEKNOWEST hocamızın verdiği linkteki yazılım 2020 haziranı yani güncel bu çok iyi bir şey.5 yıl olmasına rağmen güncelleme yayınlamış Philips.

F Çevrimdışı

ferhatggurbuz

Aktif Üye
29 Tem 2020
66
30
Bu arada eklemeyi unuttum usta tv de ekran açılıp kapanıyor philips yazısı gidip geliyor. Yazılım atma talimatlarında ise tvde menüye girmem gerektiği yazıyor. Bu yazılımı nasıl atabilirim

albanez Çevrimdışı

albanez 

Süper Üye
19 Mar 2018
3,211
bunların ana sıkıntısı 2010 öncesi ise donanımsal dır,çünkü o zaman bunlardan dolayı
ciddi sıkıntı çıkıyordu,normal yazılım konusunda bence TPV oldukça iyi ama "malzeme
kalitesi" ciddi sıkıntılıdır!
2010 sonrası ise yine aynen hem yazılım hem donanım dır!
ancak yazılımlar 2010 dan sonra biraz daha iyi hale gelmiştir ancak donanım sorunu
(her serisi için böyle dğeildir ama çoğunlukla böyledir>>ya en alt seriler ya da en üst seriler)
tuhaf ama gerçeği budur,hadi en altları anladım ama en üst de nasıl oluyor diye insanı
ciddi düşündürüyor,ben eskiden Philips için bu özellikle belirtirdim
ya 9x al
olmadı 7al ama 8 alma derdim:kiskis
8ler ayrı bir alem idi yaw
6/5 ler şansa kalırdı! ya berbat ya tam tersi çok iyi

Philips hiç bir zaman bu konuda istikrarı sağlamadı gitti hele şimdilerde iyice şaşırdılar
hangisi üst seri hangisi alt seri belli değil gibi!

K Çevrimdışı

kadirucar7650

Yeni Üye
7 Şub 2021
3
44
Ustam merabalar bendede 48pfs8109 var. Almanca 2020 yazilimini nerden indirebilirim yardimci olabilirmisiniz

hosbulduk Çevrimdışı

hosbulduk 

TFC Team
9 Kas 2018
3,721
acmiyacaksiniz o dosyayi,nasil yükleyeceginizi okuyun aciklamasi var ayni sayfada veya yukarda paylasilmis tr sayfada

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri