philips tv biss key girme

muratsakar23 Çevrimdışı

muratsakar23

Yeni Üye
22 Kas 2022
4
24
Merhaba ben philips 55pus7805 model tv kullanıyorum. işletim sistemi olarak saphi kullanıyor. Dünya kupası başladığından beri trt farklı bir frekans veriyor ve verdiği frekanstaki kanal siyah ekran ve sinyal yok sorunu veriyor. Biraz internette araştırdığımda maçlar başlayınca biss key girmek gerekiyormuş fakat benim televizyonumda maalesef hiç bir yerinde bununla ilgili bir ayar yok. Bu sorun ile ilgili ne yapabilirim. Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler...

E Çevrimdışı

Emre78

Aktif Üye
3 Ara 2018
389
45
Kardeş trt de maçlar şifresiz veriliyor biss key falan yok sen manuel taramaya gel trt nin yeni frekansını eksiksiz gir tarat bulunan kanalda yayın açılacak şuan sendeki siyah ekranın sebebi trt nin batı yayını olabilir çünki batı yayınını kesiyorlar maç başlayınca fifa kuralları gereği trt dünya kupası maçları esnasında Türkiye dışına şifresiz yayın yapmayacakmış

muratsakar23 Çevrimdışı

muratsakar23

Yeni Üye
22 Kas 2022
4
24
Kardeş trt de maçlar şifresiz veriliyor biss key falan yok sen manuel taramaya gel trt nin yeni frekansını eksiksiz gir tarat bulunan kanalda yayın açılacak şuan sendeki siyah ekranın sebebi trt nin batı yayını olabilir çünki batı yayınını kesiyorlar maç başlayınca fifa kuralları gereği trt dünya kupası maçları esnasında Türkiye dışına şifresiz yayın yapmayacakmışmanuel taramada kanalı
manuel taramada kanalı bulamıyor tkgs üzerinden kanalları tekrar yükledim bu sefer verilen frekansta kanalları bulup ekledi fakat yeni frekansta trt hd ve trt spor hd hiçbir zaman çalışmıyor. sd olanlar çalışıyor fakat onlarda maç olduğunda gidiyor.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri