Philips Maraton Ultimate serisi 5 yıl garanti!

Aragorn Çevrimdışı

Aragorn 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,892
46
Merhaba Sevgili tf dostlarım
Geçtiğimiz aylarda 15 yıllık emektarımız ilk maraton süpürgemizi hala çalışıyor olmasına rağmen artık plastik parçaları kırılmaya başladığı için emekliye sevk edip hiç düşünmeden gene bir Maraton süpürge aldık. Sonradan öğrendim ki Philips Maraton Ultimate serisi elektrik süpürgelerinde kaydol kazan isimli uygulama ile kaydolup gerekli şartları yerine getirince garanti süresi ücretsiz olarak 5 yıla çıkıyor. Kampanyaya katılım için 30.06.2021 tarihine kadar Türkiye içi mağazalardan ilgili modellerden herhangi birini satın almak gerekiyor.
Siz değerli dostlarım da bu kampanyadan yararlanmak isterseniz diye bu konuyu açmak istedim hepinize iyi forumlar...

Screenshot_20210306-013045651056f62171f50a.png
Screenshot_20210306-122352ff5c518811366e09.png

Aragorn Çevrimdışı

Aragorn 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,892
46
uygulama için çalışmadığına dair çok şikayet var

Çalışıyor ekran görüntüleri bizzat kendi kampanyamdan, ürünün üzerindeki yapışkanlı garanti belgesi çıkarılıp fatura üzerine yapıştırılmalı ve tek fotoğraf olarak yüklenmeli sisteme, bir de Google yorumları çok yanıltıcı oluyor çözemeyen çalışmıyor yazıp basıyor 1 yıldızı, her uygulama için var böyle şikayetler

Aragorn Çevrimdışı

Aragorn 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,892
46
Evet merak edip yorumları okudum tam tahmin ettiğim gibi becerememiş çalışmıyor yazmışlar, tek seferde çektim fotoyu ve bir günde onaylandı ?

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Valla çok basitti aydınlık bir ortamda net bir foto çekip yüklüyorsun, evet galeriden foto yüklense daha iyi olurmuş ama 3 yıl bedava garanti için uğraşmaya değmez mi sence
2000-3000 TL arası fiyatı var ürünün bende o fiyata elektrikli süpürge satsam inan bende 5 yıl garanti verebilirim seri üretimde 300-500 TL arası o süpürgenin maliyeti üretici firmaya 4-5 süpürge fiyatı alıyor tabiki 5 yıl garanti verecek :kiskis

Aragorn Çevrimdışı

Aragorn 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,892
46
2000-3000 TL arası fiyatı var ürünün bende o fiyata elektrikli süpürge satsam inan bende 5 yıl garanti verebilirim seri üretimde 300-500 TL arası o süpürgenin maliyeti üretici firmaya 4-5 süpürge fiyatı alıyor tabiki 5 yıl garanti verecek :kiskis
Valla sen öyle diyorsan öyledir, 2000 e satan başka hangi marka veriyor 5 yıl garanti ? Ben ilk maratonu 2006 yılında 350 liraya almıştım 15 yıl kullandım, bunu da 2000 e aldım bir 15 sene de bunu kullanırım parasını amorti eder, Dyson mesela 8-10 bine süpürge 5bine saç kurutma makinesi satıyor ama iki yıl garanti veriyor, tercih meselesi ucuz almak isteyen için de bir sürü seçenek var elbette ?

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Valla sen öyle diyorsan öyledir, 2000 e satan başka hangi marka veriyor 5 yıl garanti ? Ben ilk maratonu 2006 yılında 350 liraya almıştım 15 yıl kullandım, bunu da 2000 e aldım bir 15 sene de bunu kullanırım parasını amorti eder, Dyson mesela 8-10 bine süpürge 5bine saç kurutma makinesi satıyor ama iki yıl garanti veriyor, tercih meselesi ucuz almak isteyen için de bir sürü seçenek var elbette ?
ben 4-5 yıl önce 200 liraya bunu aldım hala çalışıyor benim süpürge 5 yılı devirdi arıza yok toz torbasız çekim gücü çok iyi 2 yıl olsun garantisi elektrik süpürgesi motoru zorlamazsan uzun ömürlüdür tek arızası var oda olursa motor arızası tabiki haklısın zevkler ve renkler tartışılmaz hayırlı uğurlu olsun güle güle kullan

Aragorn Çevrimdışı

Aragorn 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,892
46
ben 4-5 yıl önce 200 liraya bunu aldım hala çalışıyor benim süpürge 5 yılı devirdi arıza yok toz torbasız çekim gücü çok iyi 2 yıl olsun garantisi elektrik süpürgesi motoru zorlamazsan uzun ömürlüdür tek arızası var oda olursa motor arızası tabiki haklısın zevkler ve renkler tartışılmaz hayırlı uğurlu olsun güle güle kullan

Hem ben hem eşim alerjik astım, gönül ister ki dyson alalım ama gücümüz o kadarına yetmiyor onun için biz Philips aldık çok memnun olarak kullanıyoruz, teşekkürler

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt