Philips ambilight alınır mı?

Akigo35 Çevrimdışı

Akigo35 

Süper Üye
20 Tem 2020
1,124
43
slowfood slowfood ve diğer beni tanıyan arkadaşlar güzel özetlemiş. 58 inch phillips tv misal 200 euroya aldım 700 euro civarı normalde. Misal geçen gün 2 tane 55 inch 2022 Samsun aldım 200 euro aliexpress den 20 euroya tcon kartı aldım tanesi 300 den sattım. Zaten ucuza bulabildiğim şeylerin hatta alim satimini yaparken. Sıfır almak mantıksız benim için 🙃

Akigo35 Çevrimdışı

Akigo35 

Süper Üye
20 Tem 2020
1,124
43
Cevabımı yeniliyorum, alınmaz 🤣 1 ay oldu olmadı alalı bugün panel bozuldu kuvvetle muhtemel. Philipslerin genel sorunu diye düşünüyordum, bana piyango vurmaz dedim risk aldım ve bugün hazin sonla yüzleştim 🤣

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,358
64
Cevabımı yeniliyorum, alınmaz 🤣 1 ay oldu olmadı alalı bugün panel bozuldu kuvvetle muhtemel. Philipslerin genel sorunu diye düşünüyordum, bana piyango vurmaz dedim risk aldım ve bugün hazin sonla yüzleştim 🤣
Bak bir şey demiyorum :)
ben almam philips milips ,alınan tv elde kalıyor ,dayımda var çok zarar ettirdi tv habire tamirde

bize özel mi üretiyolar acaba alan binpişman evime sokmam bu markanın televizyonlarını :)

Akigo35 Çevrimdışı

Akigo35 

Süper Üye
20 Tem 2020
1,124
43
bize özel mi üretiyolar acaba alan binpişman evime sokmam bu markanın televizyonlarını :)
Beni özel seçtiler sanki, o kadar dedim bana tombala vurmaz hatta şöyle 1 2 sene kullansam yeter, yahu e fala 1 ay. Sabah köşesinde değişik bir ışık belirdi çizgili mizgili, dedim filmden heralde. 10 dk sürmedi elimde patlamış nur topu gibi bir philips televizyonum oldu. Memleket markası dedik bağrımıza basalım derken püsküllü bela oldu 🤣

O Çevrimdışı

Ozzytaste

Yasaklı Üye
2 Nis 2023
276
54
Beni özel seçtiler sanki, o kadar dedim bana tombala vurmaz hatta şöyle 1 2 sene kullansam yeter, yahu e fala 1 ay. Sabah köşesinde değişik bir ışık belirdi çizgili mizgili, dedim filmden heralde. 10 dk sürmedi elimde patlamış nur topu gibi bir philips televizyonum oldu. Memleket markası dedik bağrımıza basalım derken püsküllü bela oldu 🤣
Elektronik her zaman birazda şans işi. Ben 12 senedir ambilight kullanıyorum. Bir gün bile üzmedi👍

Geri
Üst Alt