Philips ambilight alınır mı?

Fair Play Çevrimdışı

Fair Play 

Süper Üye
4 Şub 2021
567
Amblightı kullanınca amblightsız yapamam heralde diyenlerdenim. Arada kapatıyorum canım sıkılıyor.

Bu modelleri bilmiyorum ama.

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
19,102
amblight tecrüben varsa bu konuda sana birşey atmaya gerek yok.

Ürün zaten yeni olduğu için canlı olarak incele derim

Akigo35 Çevrimdışı

Akigo35 

Süper Üye
20 Tem 2020
1,124
44
Sırf ambilight için 10 gün önce 58 inch philips aldım. Kesinlikle tavsiye ederim. Şahsen ben o panel bu panel, o renk tonu bu renk tonu diye gözümün farkedemeyecegi şeylere takılıp çok kasmıyorum. Işıklar film izlerken çok keyifli oluyor.

N Çevrimdışı

nixlytr

Aktif Üye
20 Eyl 2023
78
24
Philips'in bu televizyonları 3-Side Ambilight özelliğine sahip, eğer ki alt kısımda Ambilight özelliği olmaması gözünüze batmayacaksa değerlendirilebilir lakin Philips TV'lerin satış sonra müşteri hizmetleri kötü. Eğer ki TV Arızalanırsa çok sıkıntı yaratabilir.

Ambilight özelliğini vb. deneyimleri sağlayabileceğiniz ve yakında bu televizyonu barındıran bir mağaza mevcut ise gidip önce göz ile görmenizi tavsiye ederim. Sonra Amazon, Hepsiburada gibi bir siteden bu alabilirsiniz.

(Bence Vatan Bilgisayar, Teknosa, Mediamarkt gibi bir yerden almayın!)

O Çevrimdışı

Ozzytaste

Yasaklı Üye
2 Nis 2023
276
54
Philips'in bu televizyonları 3-Side Ambilight özelliğine sahip, eğer ki alt kısımda Ambilight özelliği olmaması gözünüze batmayacaksa değerlendirilebilir lakin Philips TV'lerin satış sonra müşteri hizmetleri kötü. Eğer ki TV Arızalanırsa çok sıkıntı yaratabilir.

Ambilight özelliğini vb. deneyimleri sağlayabileceğiniz ve yakında bu televizyonu barındıran bir mağaza mevcut ise gidip önce göz ile görmenizi tavsiye ederim. Sonra Amazon, Hepsiburada gibi bir siteden bu alabilirsiniz.

(Bence Vatan Bilgisayar, Teknosa, Mediamarkt gibi bir yerden almayın!)
Bende bir tane ambilight var 12 senedir memnuniyetle kullanıyorum. Ne olduğunu biliyorum yani.

Samurai Çevrimdışı

Samurai 

Moderatör
3 Ağu 2021
2,617
40

Arada depolama alanı farkı var 8 GB fark.
''Epey'' kaynak olarak çok güvenilir bir yer değil fakat dediğiniz doğru gibi duruyor;
- PUS8057 = 2022 model, 2 GB Ram, 16 GB depolama
- PUS7956 = 2021 model, 1,5 GB Ram, 8 GB depolama

❌ Her iki tv de 8 bit renk destekliyor görünüyor.
✅ Ram ve depolama kapasitesi dışında birbirine çok benzer ürünler.

tobacco Çevrimdışı

tobacco 

Süper Üye
5 Ara 2020
500
36
ben almam philips milips ,alınan tv elde kalıyor ,dayımda var çok zarar ettirdi tv habire tamirde

slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,881
Sırf ambilight için 10 gün önce 58 inch philips aldım. Kesinlikle tavsiye ederim. Şahsen ben o panel bu panel, o renk tonu bu renk tonu diye gözümün farkedemeyecegi şeylere takılıp çok kasmıyorum. Işıklar film izlerken çok keyifli oluyor.
Sıfır değildir o. Sıfır olsa duramayız. 😇

Geri
Üst Alt