philips 50pus6262 hk

M Çevrimdışı

Mcbaht

Yeni Üye
18 Haz 2018
1
41
S. A. Üstadlarım
Çok acil yorumlarınıza ihtiyacım var. philips 50pus6262 bi gazla bugün bu tv aldım. Daha kurulumu olmadı. İnternette araştırdığımda çok absürt yorumlar gördüm.10 yıldır eski tüplü tv kullanıyorum. İlk lcd smart TV im olacak. Bu teknoloji ile aram pek yok. Bu tv nasıldır. Pişman olurmuyum Bu kadar parayı boşuna vermeyeyim servis gelmeden iade edeyim. Değerli yorumlarınızı bekliyorum iyi geceler

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
S. A. Üstadlarım
Çok acil yorumlarınıza ihtiyacım var. philips 50pus6262 bi gazla bugün bu tv aldım. Daha kurulumu olmadı. İnternette araştırdığımda çok absürt yorumlar gördüm.10 yıldır eski tüplü tv kullanıyorum. İlk lcd smart TV im olacak. Bu teknoloji ile aram pek yok. Bu tv nasıldır. Pişman olurmuyum Bu kadar parayı boşuna vermeyeyim servis gelmeden iade edeyim. Değerli yorumlarınızı bekliyorum iyi geceler

Kardeşim Selamlar;

Konuya PHILIPS özelinde yaklaşmak dorğu olmaz düşüncesindeyim.

Özellikle belriteyim ki CRT den LCD ye geçiyorsanız ilk başlarda ufak yadırgamalarınız olacaktır,

İkinci olarak 16:9 formatına gözünüzün alışması için 1-2 gün tv ye müsaade edin

Üçüncüsü, crt tv lerin kontrast ve açı oranlarını bu ürünlerde aramayın

Beşincisi CRT tv lerin uzun ömrünü bu tv lerde de bulacağınızı düşünmeyin

Bu ve buna benzer bazı konuları baştan kabul etmeniz sizin yararınıza olur yoksa ömür boyu pişmanlıkla tv izlersiniz.

Bu yazdıklarımı hangi markayı alırsanız alın yaşarsınız :ok

Geri
Üst Alt