Philips 49pus7503 4k deneyimlerim

A Çevrimdışı

AzorAhai

Yeni Üye
9 Eyl 2018
7
38
Merhaba kolay gelsin arkadaşlar
bu tv modeliyle ilgili bi arkadaşımızda incelemesini yapmıştı
ben de genel olarak görüşlerimi size iletmek ve esas olan 4k görüntü ,film vs performansı hakkında bilgilendirmek istiyorum bu tv yi almaya niyeti olanlar için fikir olabilir inş
öncelikle tv nizi fişini prize takıp açarken yaklaşık 30 sn bekliyorsunuz, sıkıntı değil şşakkk diye açmasını beklememiştim zaten android tv sonuçta... bi de şu var tv yi izlediniz sıkıldınız kumanda dan kapattınız tekrar açtığınızda hemen açılıyor, hangi kanal yada uygulamada kaldı iseniz ordan devam..
smart tv kullanımı ara yüzü kolay,, menüler arasında geçiş hızlı geldi bana, takılma donma yaşamadım, internet hızı tatmin etti beni , youtube da dolaştığımda video izlerken hiç takılma yaşamadım 4k dahil ...internet hızımla da alakalı olabilir..
ben evimde kablotv ve kablonet kullanıyorum ..kablotv hd conax modül ile izliyorum memnunum ..hd kanallar da görüntü kalitesi çok iyi diyebilirim..özellikle bir hd sinema kanalında film seyrederken ayrıntıları görebiliyorsunuz.. karanlık sahneler dahil .. fakat sd yayınlar ın çoğunu izlenmeyecak kadar olmasada kötü gösteriyor ..bazıları tv leri için sd yayınları hd gibi gösteriyor derler, ben öyle göremedim valla
kanal geçişleri ise yavaş maalesef
4k performansı ise süper... laptopuma 4k ultra hdr film indirdim ., filme sağ tıklayıp cihaza yayınla çıkıyor bendim pc de.. bu şekilde tv ye görüntü aktarabildim.. ve tv de 4k filmi oynattı , zaten film açılırken hdr sinyali belirdi sağ altta.. usb 3.0 hdd alıcaktım gerek kalmadı.. laptop 4k filmleri çatır çutur oynatıyor, tv ye de yansıtıyor, takılma donma ses kayması olmadı filmin sonuna kadar.. :tara
hdr modları denedim en güzeli hdr film modu geldi bana ,görüntü ve ses beni tatmin etti amblighti da açınca salon sinema salonuna döndü
almayı düşünen arkadaşlara tavsiye ediyorum üründen şahsen memnunum şimdilik.:ok

serhatakc Çevrimdışı

serhatakc

Yeni Üye
22 Ara 2018
9
31
İzlenimleriniz nelerdir degisen birsey karsilastiginiz problem varmidir ?

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt