Philips 49PUS6581/12 Wİ-Fİ Sorunu

A Çevrimdışı

ayfafth8

Yeni Üye
20 Eyl 2020
7
43
Mrb. Philips 49PUS6581/12 anakart degistikden sonra wifi sorunu başladı, sorunu şu şekilde kumandadan ayarlar wifi ayarlarına geliyorum orda wifi,yi açık ve kapali yapma secenegi var, normalde surekli kapalı duruyor, kumanda uzerinden açık seçeneğini sectigim zaman ekranda kucuk bir halka yaklaşık 20-25 sn kadar dönüyor ve donme olayi bittikten sonrada tekrar wifi kapali seçeneğini isaretliyor. Yani wifi ozelligini acamiyorum tv de sistem otomatik olarak kapali secenegini seçiyor. Yardimci olabilecek arkadaşlara sonsuz teskkurlerimi sunuyorum.

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
Wi-fi kartı ayrı ise, onu takmayı unutmuş olmasınlar?
Ya da wi-fi anten kabloları takılmamış olabilir mi?
Anakartı kim değiştirdiyse oradan destek isteyin, bir daha baksınlar.

A Çevrimdışı

ayfafth8

Yeni Üye
20 Eyl 2020
7
43
Wifi kart Kart
Wifi kartı takili antenlerde sorun yok hocam . Açıklamayı iyi okursaniz wifi menüsündeki wifi açık, kapalı özelliği çalışmıyor yani ben kumandadan tuslayarak wifi aciyorun ama bir 20-25 saniye sonra sistem daha açılmadan wifiyi kapali konuma aliyor, ilginiz icin teşekkür ederim

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
Wifi kartı takili antenlerde sorun yok hocam . Açıklamayı iyi okursaniz wifi menüsündeki wifi açık, kapalı özelliği çalışmıyor yani ben kumandadan tuslayarak wifi aciyorun ama bir 20-25 saniye sonra sistem daha açılmadan wifiyi kapali konuma aliyor, ilginiz icin teşekkür ederim
Sorun donanımda olabilir işte. Yazılım ondan kapatıyor olabilir.
Mevcut kart için yazılım varsa onu yüklemeyi deneyin.
Eski kart ile yeni kart aynı olmayabilir ona dikkat.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt