Philips 43PUS7805 PVR - kaydetme özelliği rica!

O Çevrimdışı

-oflu-

Yeni Üye
3 Ocak 2021
22
37
Birçok araştırmalarım sonucu pvr benim için büyük öneme sahip ve bunu da sağlayan sağlam markalarda Philips var.

Modeline kafa yoruyorum, ama bu model başta olmak üzere bu üründeki kaydetme özelliklerinin videosunu inceleme tarzında çekebilecek biri olursa çok memnun olurum.

Benzer modellerdeki video da olabilir.

İnternette buldum ama hepsi eski versiyonlar, yeni versiyonlarda video bulamadım. 2,5" hdd takıp kullanılacak.

Konu yanlış yerde ise kusura bakmayın, inceleme isteği olduğundan buraya açtım.

Son düzenleme:
polatz Çevrimdışı

polatz 

Aktif Üye
5 Tem 2020
55
38
Merhaba, bu özellik için bende Philips tercih ederek bu modeli almıştım. Philips'in kendine sorduğumda pvr özelliği var dediler. Uygun harddiski bağlayıp denediğimde olmadı. Format atmak istediğimde bu özellik kullanılmıyor diyordu.

Bir zaman sonra tv'ye güncelleme geldi ve yine denedim. Bu sefer format atmaya müsaade etti ama kaydı denemedim.

Zamanla yeni yazılım güncellemeleri geldi. Onları da uygulamıştım. Bir gün kaydı deneyim dedim ne kayıt etti ne de tekrar format kısmına girdi. Her denediğimde bu özellik mevcut değil dedi.

Cihazı satın aldığımda kullanma kılavuzunda kayıt için ilgili bölüm vardı. Dün tekrar bakmak için kılavuzu sitesinden indirdim ancak kayıt için ilgili bölüm yoktu. Bu durumdan anlaşılıyorki o özelliği son güncellemelerle iptal etmişler. Neden niçin hiçbir anlam veremiyorum.

grezimonk Çevrimdışı

grezimonk

Süper Üye
21 May 2018
647
Merhaba, bu özellik için bende Philips tercih ederek bu modeli almıştım. Philips'in kendine sorduğumda pvr özelliği var dediler. Uygun harddiski bağlayıp denediğimde olmadı. Format atmak istediğimde bu özellik kullanılmıyor diyordu.

Bir zaman sonra tv'ye güncelleme geldi ve yine denedim. Bu sefer format atmaya müsaade etti ama kaydı denemedim.

Zamanla yeni yazılım güncellemeleri geldi. Onları da uygulamıştım. Bir gün kaydı deneyim dedim ne kayıt etti ne de tekrar format kısmına girdi. Her denediğimde bu özellik mevcut değil dedi.

Cihazı satın aldığımda kullanma kılavuzunda kayıt için ilgili bölüm vardı. Dün tekrar bakmak için kılavuzu sitesinden indirdim ancak kayıt için ilgili bölüm yoktu. Bu durumdan anlaşılıyorki o özelliği son güncellemelerle iptal etmişler. Neden niçin hiçbir anlam veremiyorum.
Türkiye'de iptal edilmiş olabilir başka ülkelerde kayıt ediyor olabilir... vestelde aynı şekilde kayıt yapmıyormuş... servis menüsünden aktif edenler vardı...

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt