Pencere Tipi (Window mounted) Klima Tavsiyesine ihtiyacım var?

S Çevrimdışı

sasuta

Aktif Üye
20 May 2018
138
43
Arkadaşlar merhaba,
Pencere tipi klima ihtiyacım var, bu konuda bana yardımcı olabilir misiniz? Eskiden çokca vardı ama şimdi bulamıyorum. Oturduğum sitede dışarıya ünite asılmasına izin verilmiyor, salonda zibronun mobil klimasını kullanıyorum salon için yeterli oluyor ama bilgisayarın olduğu çalışma odam için pencere tipi klima almak istiyorum çünkü mobil klima için bile odada yer yok.

Amazon product ASIN B071Z9ND1N
01af14981a6ceedb8.jpg

Puzik Çevrimdışı

Puzik 

Süper Üye
9 Ara 2020
1,289
Mevcut elektrik birim fiyatları ile cidden oda için ayrı klima almanın efektif olacağına inanıyor musunuz? Ben olsam salona geçici yerleşir yada salondaki mobil klimayı arada odaya alarak geçici çözüm üretirdim. Bahsettiğiniz pencere tipi klimaları çocukluğumdan hatırlıyorum. Buz gibi yapardı kreşteki odamızı (yanılmıyorsam white westinghouse diye bir markaydı). Son zamanlarda ülkemizde hiç bir firmanın bunları üreteceğini zannetmiyorum (elektriği sömürüyor olabilir bu tip).

S Çevrimdışı

sasuta

Aktif Üye
20 May 2018
138
43
Mevcut elektrik birim fiyatları ile cidden oda için ayrı klima almanın efektif olacağına inanıyor musunuz? Ben olsam salona geçici yerleşir yada salondaki mobil klimayı arada odaya alarak geçici çözüm üretirdim. Bahsettiğiniz pencere tipi klimaları çocukluğumdan hatırlıyorum. Buz gibi yapardı kreşteki odamızı (yanılmıyorsam white westinghouse diye bir markaydı). Son zamanlarda ülkemizde hiç bir firmanın bunları üreteceğini zannetmiyorum (elektriği sömürüyor olabilir bu tip).
Elektrik fiyatları malum ona bir itirazım yok lakin sabahtan akşama kadar pc başında çizim ve render alınca hem sistemin verimli çalışması hem de benim bir nebze de olsa konforlu çalışmam daha ağır basıyor.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt