Parigi marka saat alınır mı?

Pitbull Çevrimdışı

Pitbull 

Süper Üye
6 Tem 2020
1,123
43
Bu marka saat alan kullanan var mı?
saatvesaat.com dan alacağım.

Puzik Çevrimdışı

Puzik 

Süper Üye
9 Ara 2020
1,305
Biraz araştırdım aslında iyi güvenilir bir marka olduğunu düşünmüyorum. Saatsaat şirketi satın almış. Yabancı websitelerine baktım ama menşei fabrikası vs hakkında çok fazla bilgi de bulamadım. İtalyan diye lanse edilmiş ama sanırım Çinde yapılıp marka basılarak kalite kontrolleri yapılarak satışa sunuluyor. Ne kadarlık bir model bakıyorsunuz saatten beklentiniz yadigar şeklinde kalacak bir model mi bilemiyorum ama ben olsam almazdım diyim. Alınırsa baş ağrıtmaz çünkü saatsaat gibi büyük bir şirketin markası olmuş durumda.

Pitbull Çevrimdışı

Pitbull 

Süper Üye
6 Tem 2020
1,123
43
Biraz araştırdım aslında iyi güvenilir bir marka olduğunu düşünmüyorum. Saatsaat şirketi satın almış. Yabancı websitelerine baktım ama menşei fabrikası vs hakkında çok fazla bilgi de bulamadım. İtalyan diye lanse edilmiş ama sanırım Çinde yapılıp marka basılarak kalite kontrolleri yapılarak satışa sunuluyor. Ne kadarlık bir model bakıyorsunuz saatten beklentiniz yadigar şeklinde kalacak bir model mi bilemiyorum ama ben olsam almazdım diyim. Alınırsa baş ağrıtmaz çünkü saatsaat gibi büyük bir şirketin markası olmuş durumda.
Alacağım ürün bu.

B Çevrimdışı

beratozguner

Aktif Üye
25 Mar 2021
101
32
Fason üretim duruyor. Bu fiyata casio bulmak zor. Ferruci vs dandik markalar var. Saat hassas konumdur ucuz saat pek bana gore değil. Biraz ucuz alternatif bakarsaniz lorus ve pulsar var. Seikonun alt markalari.

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,848
Bende alternatif olarak haylou ls05 diyim hem saat gibi görünüyor yuvarlak gun metal kasasıyla
Bu firmaya yorumları nedeniyle ısınamamıştım. Elime bir ürünü geçseydi fikirlerim değişebilirdi.
Konu saat tavsiyesi olunca ciddi fiyata bir ürün alınacak herhalde diye kafamda canlandı açıkçası.
Daha hafif ve şarjı uzun giden bir ürün benim için daha mantıklı olurdu açıkçası.
Üstelik işlevi de daha fazla. Tabi zevkler ve renkler tartışılmaz. Herkesin kendi yaşamı.

Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
51
Keyfe keder, kordon değişimi ile yıllarca kullanabilirsin. Orijinal Hıslon... İlgilenirsen özelden yazabilirsin.

IMG_20201230_160049aac5bf3f463534dc.jpg

IMG_20210404_170403efeeda0343a93916.jpg

IMG_20210404_170419698692983ae40e8a.jpg

Puzik Çevrimdışı

Puzik 

Süper Üye
9 Ara 2020
1,305
Alacağım ürün bu.
Dediğim gibi garanti konularında sıkıntı olacağını düşünmem ama kolunuzda görmeden dokunmadan almayın derim. Şahsen iyi bir marka ve uzun soluklu kullanılacak bir kalitesi olmayacağını düşünüyorum.
Bende alternatif olarak haylou ls05 diyim hem saat gibi görünüyor yuvarlak gun metal kasasıyla
Maceraya gerek yok Huawei Watch Gt2e kullanıyorum. Mükemmel bir saat,binlerce kadranı var. Şarjı uzun, saatten konuşma ve cevap verme dışında her özelliği var.

Geri
Üst Alt