Panellerle ilgili bir sorum var.

A Çevrimdışı

Altunf 

Aktif Üye
22 Ocak 2020
99
30
Arkadaşlar uzun süredir tv bakıyorum. Smart performansının vs çok önemi yok fire stick kullanıyorum. Benim için önemli olan nokta görüntü kalitesi, canlılığı parlaklığı vs.
Sorum şu: örneğin 49UHL650 VA panelli modele Samsung panel diyoruz. Peki bu panelin kalitesi nedir? Daha doğrusu 50ru7400, 50um7450 ve 50pus7304 gibi 3500 tl civarı VA panelli modellerle kıyaslarsak, 49UHL650'nin panelinin verdiği görüntü aynı mıdır? Farklıysa ne kadar farklıdır?
Şimdiden teşekkürler.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

A Adem Helvacı teraspy teraspy F fikoloji TEKNOwest TEKNOWEST albanez albanez

gercekrambo Çevrimdışı

gercekrambo 

Süper Üye
2 Şub 2020
1,776
paranız yeterliyse üsttekilerden birini alın. yoksa benim gibi kukumav kuşu olursunuz. :)

hiç bulaşmayın hi level falan.

gercekrambo Çevrimdışı

gercekrambo 

Süper Üye
2 Şub 2020
1,776
Bunun mükemmeli yok ama emin ol üstte yazdıklarından birini de almış olsak yine serzenişte bulunacaktık şu var bu yok diye

Eldeki malzemeyle devam diyorum eğer çok sıkıntı çekiyorsan satın alalı 14 gün geçmedi ise direk iade edebilirsin a101 e
2 ay olacak bir kaç güne hocam. satayım , başka bir şey alayım desem, virüstü bilmem neydi derken , fena işler içine girmeyelim diye devam ediyorum. :)

ramchomania Çevrimdışı

ramchomania 

Süper Üye
8 Mar 2020
2,098
40
2 ay olacak bir kaç güne hocam. satayım , başka bir şey alayım desem, virüstü bilmem neydi derken , fena işler içine girmeyelim diye devam ediyorum. :)

Siz satın alalı çok olmuş belki tv ler farklı olabilir aynı model de farklı üretim yapılmış daha önceden

gercekrambo Çevrimdışı

gercekrambo 

Süper Üye
2 Şub 2020
1,776
belki vestel firmasından ilgili, yetkili vb. kişiler bu forumu takip ediyorlardır: arkadaşlar acilen şu motion için bir çözüm bulun. bu sorunu çözecek bir güncelleme bekliyoruz sizden. :)

gercekrambo Çevrimdışı

gercekrambo 

Süper Üye
2 Şub 2020
1,776
Hangi model hocam sizinki 49uhl650 va panel mi? Ve neden memnun değilsiniz tam olarak
toshiba 49v5863dat modeli. resim kalitesi on numara. hakkını yemeyeyim. ama ben çok film izlerim. hareketli görüntüde gölge oluyor, bu çok dikkatimi çekiyor. belki ben çok dikkatle izlediğim içindir. panel ips lg bu arada.

ramchomania Çevrimdışı

ramchomania 

Süper Üye
8 Mar 2020
2,098
40
toshiba 49v5863dat modeli. resim kalitesi on numara. hakkını yemeyeyim. ama ben çok film izlerim. hareketli görüntüde gölge oluyor, bu çok dikkatimi çekiyor. belki ben çok dikkatle izlediğim içindir. panel ips lg bu arada.

Selam ben sizin de Hi-Level 55UHL950 kullandığınızı düşünerek yorum yapıyordum ürünlerimiz farklıymış kusura bakmayın

Ama ortak bir problemimiz var orası kesin :)

A Çevrimdışı

Altunf 

Aktif Üye
22 Ocak 2020
99
30
Ustalardan bir yorum gelir mi acaba bu konuya göre yönleceğim bir modele

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri