Paneli kırık çıkan Samsung TV tecrübem

W Çevrimdışı

Winston

Moderatör
4 Haz 2021
1,849
Dikkat et. Orada yazdığında ufak bir tehdit var.
evrağını sorunsuz aldım diye imza atılmış normalde hiç bir işlem yapılmaz isterse yasal yollara başvuru yapsın biz şirket olarak müşteri......
Bu kısımda, siz gene dikkatli olun. İyi niyetinizi suistimal yapabilirler. Aylarca bekletebilirler.

L Çevrimdışı

lavanta

Aktif Üye
20 Tem 2024
58
49
Dikkat et. Orada yazdığında ufak bir tehdit var.
evrağını sorunsuz aldım diye imza atılmış normalde hiç bir işlem yapılmaz isterse yasal yollara başvuru yapsın biz şirket olarak müşteri......
Bu kısımda, siz gene dikkatli olun. İyi niyetinizi suistimal yapabilirler. Aylarca bekletebilirler.
Elbette haklarımı arayacağım.
Pazartesi gününü bekleyeceğiz artık.
Servis elemanı da olumsuz bir şey söylememiş. Ben iyi duymuyorum. Eşime söylemiş. Değişim olacağı yönünde konuşmuş.
Olmazsa da satıcıyı sıkıştıracağız artık son çare.

T Çevrimdışı

TeyesCC3 

Süper Üye
31 May 2018
515
Geçmiş olsun üzücü bir durum inşallah dertsiz uğraştırmasız hızlıca çözülür.

Geçen bizde Babamlara kombi aldık kombi 2. Gün sigorta attırdı servis fan motoru arızalı dedi değişim isteyin yenisi gelsin tamir istemeyin dedi tamam öyle olsun dedik tutanağa müşteri kombi değişim istiyor diye yazdı merkezden bizi aradılar pek istemese de aldığımız yer kombiyi söküp yenisini getirdi 1 hafta sürdü ama bu iş

L Çevrimdışı

lavanta

Aktif Üye
20 Tem 2024
58
49
Geçmiş olsun üzücü bir durum inşallah dertsiz uğraştırmasız hızlıca çözülür.

Geçen bizde Babamlara kombi aldık kombi 2. Gün sigorta attırdı servis fan motoru arızalı dedi değişim isteyin yenisi gelsin tamir istemeyin dedi tamam öyle olsun dedik tutanağa müşteri kombi değişim istiyor diye yazdı merkezden bizi aradılar pek istemese de aldığımız yer kombiyi söküp yenisini getirdi 1 hafta sürdü ama bu iş
İnşallah.
Teşekkür ederim. Gelişmeleri yazarım.

L Çevrimdışı

lavanta

Aktif Üye
20 Tem 2024
58
49
65 Qn85d model almıştık.

Ancak ilk gelen tv'de panel çatlamış geldi.

Kargoyu imzalayıp aldığımız için isteseydi ilgilenmez ve kırık tv ile baş başa kalırdık. Ancak Burak Bey hemen devreye girdi ve dün değişim kararı çıktı. Bugün de yeni tv geldi. Üç haftayı bulacak süreç birkaç günde bitirildi.

Yeni tv getirilip kuruldu.

Sorun yok. Gayet güzel çalışıyor. Tv yi çok beğendim. Kendi sınıfı içinde çok iyi. Yanlardan fazla bir görüntü kaybı hissetmedim va panel olduğu halde. Yeni olduğum için görüntü ayarlarını tam bilmiyorum. Intelligent mode diye bir şey vardı. Tv nin görüntü kalitesi yayınla doğrudan alakalı. Bazı Hd kanallar iyi bazıları ise idare eder ancak bu kanallarla ilgili bir durum.

Samsung servis de çok iyiydi. Hızlıca kurup gittiler.

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
19,102
T Çevrimdışı

Teknoline 

Aktif Üye
15 May 2020
146
47
Benim başıma geldi. Satıcı ekranı kırmış daha doğrusu teşhir miş muhtemelen. paketlenmiş yollamış bana, maksat kargoya ihale etmek işi. Kargocu haklı olarak bana hocam kutuda varmı ezik buruk yok. Adamlar kırık tv yi koyup ihaleyi bize atmak. Servis geldi bu kutu alttan açılmış dedi. Uzın sürer dedi bizden sonuç almanız. Adamı aradım Allah'tan dürüst çıltı. Yanlış üretim yollanmış burdaki ayırdığımız ürün yolşanmış dedi. Aklınız varsa tamiri kabul etmeyin. O ekranı takarken içine toz kaçırmayacak veya el izi bırakmayacak servis benim gözümde yok.

L Çevrimdışı

lavanta

Aktif Üye
20 Tem 2024
58
49
Benim başıma geldi. Satıcı ekranı kırmış daha doğrusu teşhir miş muhtemelen. paketlenmiş yollamış bana, maksat kargoya ihale etmek işi. Kargocu haklı olarak bana hocam kutuda varmı ezik buruk yok. Adamlar kırık tv yi koyup ihaleyi bize atmak. Servis geldi bu kutu alttan açılmış dedi. Uzın sürer dedi bizden sonuç almanız. Adamı aradım Allah'tan dürüst çıltı. Yanlış üretim yollanmış burdaki ayırdığımız ürün yolşanmış dedi. Aklınız varsa tamiri kabul etmeyin. O ekranı takarken içine toz kaçırmayacak veya el izi bırakmayacak servis benim gözümde yok.
Size de geçmiş olsun. Satıcı dürüst ise sorunlar büyük oranda çözülüyor inşallah.

Geri
Üst Alt