Panel sorunu için destek lazım | Tavsiye FORUMU

Panel sorunu için destek lazım

Frk_Plt

Yeni Üye
22 Aralık 2017
8
Merhaba arkadaşlar.
Arızalanan TV'nin içini açtım. Cof denen yerlere dokundum ama tepki vermedi. Panele giden filmden şüphem var. Sizce sorunu nedir ne yapabilirim?
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Frk_Plt

Yeni Üye
22 Aralık 2017
8
Resimde belli olmuyor ama kesik bölümden aşağı kalan taraf titreme yapıyor.
Sebep dediğiniz gibi ise nerelerde yapılabilir.
TV eski haliyle garanti yok teşekkürler

TEKNOWEST 

TFC Team
23 Eylül 2018
5,833
46
istanbul ankara izmir ve kayseride panel onarım merkezleri mevcut size en yakın olanı araştırıp görüşebilirsiniz.

fikoloji 

Youtube; Vesteloji
TFC Team
Ayın En Aktif Üyesi
13 Ekim 2018
11,505

Bu parçadan kaynaklı olma ihtimali var mıdır?
düşük ihtimal, kablodan olsa heryer mozaik gösterir yada hiç göstermez, bir satıra etki etmez yani
https://tavsiyeforumu.com/konu/samsung-tv-de-beliren-dikey-cizgiler.2729/ bu formda onarım merkezleri ile ilgili yazılar telefon numaraları bıraktık inceleyin.
Değermi değmez mi bakın duruma göre yaptırırsınız. benim gördüğümde panel kaynaklı TEKNOWEST @TEKNOWEST ustama katılıyorum.
iyi günler

Frk_Plt

Yeni Üye
22 Aralık 2017
8
Panel arızası nedeniyle olduğu kesinleşti. Fiyat alacağım yerlere bakacağım. Büyük ihtimalle yüksek miktarlar çıkacak. Parçaları para eder mi acaba? 3d smart TV idi kendileri.

Umut Barış 

Sadece Forum
Yönetici
Süper Moderatör
23 Kasım 2017
13,484
Panel arızası nedeniyle olduğu kesinleşti. Fiyat alacağım yerlere bakacağım. Büyük ihtimalle yüksek miktarlar çıkacak. Parçaları para eder mi acaba? 3d smart TV idi kendileri.

Talep olan parçalar değilse yüksek fiyattan alıcısı olmaz, tabir-i caizse çerez parasına gider maalesef.