newrophat Çevrimdışı

newrophat

Süper Üye
31 Ağu 2018
1,036
gerçekten bilmediğim için soruyorum, oyuncu koltuğunun patron koltuğuna göre ne gibi bir farkı var. sadece estetik görüntü olarak mı bu ürünü alıyorsunuz ?

eğer öyleyse fiyat güzel, yok sadece amaç oc başında rahat bir oturma ise şunlarda işini görür sanki ;

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,609
Oyuncu koltukları biraz süslenmiş koltuklar.
Piyasasını bilmem ama patron koltukları daha rahat ve kaliteli olur.

Jeopol Çevrimdışı

Jeopol

Aktif Üye
6 Ocak 2018
432
35
9804643237938.jpg

hic biri bunun verdigi rahatligi veremez diye dusunuyorum.

BramStoker Çevrimdışı

BramStoker

Aktif Üye
8 Eki 2018
120
38
gerçekten bilmediğim için soruyorum, oyuncu koltuğunun patron koltuğuna göre ne gibi bir farkı var. sadece estetik görüntü olarak mı bu ürünü alıyorsunuz ?

eğer öyleyse fiyat güzel, yok sadece amaç oc başında rahat bir oturma ise şunlarda işini görür sanki ;

Merhaba, aslında hiçbir farkı yok, hatta yönetici koltuğu daha kaliteli, ama hem odaya biraz renk getirmesi açısından, hem de rahat ve konforlu bir oturuş açısından bu ürünü seçtim, bundan önce markasını bilmediğim, Validenin Müdür Koltuğunu takribi bi 10 sene kullanmıştım, artık sağı solu dökülmeye, süngerleri çıkmaya başlamıştı. Onu attım, Ikea dan falan standart Yönetici koltuklarına baktım hepsi taş gibi sert. Fiyatları da 700 den başlayıp gidiyordu. O yüzden yorumları da gözönüne alarak bu üründe karar kıldım. Şahsi fikrimce, fiyatı 500 lira altı yönetici koltuklarında sert sünger kullandıkları için kullanışsız geliyor bana...

Yorum ve tavsiyeler için ayrıca teşekkürler...

BlackSea Çevrimdışı

BlackSea 

Emektar
3 Eki 2017
1,938
32
Attığınız koltugun aynısını kullandım kuzenimde var orta rahatlıkta bir koltuk ama çok gıcır gıcır ses çıkarıyor aldıklarında da öyle ses varmış onların ki mi öyle geneli mi öyle bilmiyorum ama patron koltuğu daha mantıklı gibi.

BramStoker Çevrimdışı

BramStoker

Aktif Üye
8 Eki 2018
120
38
Attığınız koltugun aynısını kullandım kuzenimde var orta rahatlıkta bir koltuk ama çok gıcır gıcır ses çıkarıyor aldıklarında da öyle ses varmış onların ki mi öyle geneli mi öyle bilmiyorum ama patron koltuğu daha mantıklı gibi.

Neyse, siparişi verdim ben de, kullandıkça yorumlarımı yazarım... :)

BramStoker Çevrimdışı

BramStoker

Aktif Üye
8 Eki 2018
120
38
Koltuk geldi, kurulumu basit, yaklaşık 25 dakikada kurdum, gıcırdama sesi yok, rahat, kolçak süngerleri güzel, şimdilik bir sıkıntısı yok, bel desteği fena değil... Kış olduğu için deri kaplama terletmiyor, yaza doğru fikrim değişirse haber ederim, iyi forumlar :)

BlackSea Çevrimdışı

BlackSea 

Emektar
3 Eki 2017
1,938
32
Koltuk geldi, kurulumu basit, yaklaşık 25 dakikada kurdum, gıcırdama sesi yok, rahat, kolçak süngerleri güzel, şimdilik bir sıkıntısı yok, bel desteği fena değil... Kış olduğu için deri kaplama terletmiyor, yaza doğru fikrim değişirse haber ederim, iyi forumlar :)
Valla gıcırdama işini merak ediyordum demekki bizimkilerinkinde bir sorun varmış. Hayırlı olsun hocam.

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,609

Hangi koltuğu sipariş verdiniz? :alala

T Çevrimdışı

tyfngkt 

Aktif Üye
1 Eyl 2018
59
33
Adore Max Office Racing. Şu an ne kadar bilmiyorum ama rahat bir koltuk. İşinizi görür 4-5 sene temiz kullanırsanız.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri