Oyun dünyası bu oyunu konuşuyor

M Çevrimdışı

m.menguc

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Maalesef günümüzde tam anlamıyla bitip de çıkan bir oyun yok artık. Tüm firmalar oyunlarını yarım yamalak da olsa çıkartıyor. Sonra yamalıyor. Belki Rockstar'ı hariç tutabiliriz. Benim şahsi düşüncem bu oyunu ilk duyurduklarında eski nesil konsollar için 2-3 ay geç çıkaracaklarını söyleselerdi. PC'de de beta süreci olarak başlasaydı. Bu kadar tepki olmazdı. Ben 2-3 ay bekleyip sonrasında PC'de oynamayı düşünüyorum ama herkes sabretmeyebilir.

K Çevrimdışı

kabus22

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Maalesef günümüzde tam anlamıyla bitip de çıkan bir oyun yok artık. Tüm firmalar oyunlarını yarım yamalak da olsa çıkartıyor. Sonra yamalıyor. Belki Rockstar'ı hariç tutabiliriz. Benim şahsi düşüncem bu oyunu ilk duyurduklarında eski nesil konsollar için 2-3 ay geç çıkaracaklarını söyleselerdi. PC'de de beta süreci olarak başlasaydı. Bu kadar tepki olmazdı. Ben 2-3 ay bekleyip sonrasında PC'de oynamayı düşünüyorum ama herkes sabretmeyebilir.
PC de iyi olduğu söyleniyor, drm korumasıda yok bedava oynanabiliyor :sirit

M Çevrimdışı

m.menguc

Kayıtsız / Doğrulanmamış
PC de iyi olduğu söyleniyor, drm korumasıda yok bedava oynanabiliyor :sirit
PC'deki BUG'lar kabul edilebilir seviyede. Ama ben bekleyip sonrasında daha temiz ve güncel bir şekilde oynamak istiyorum. Benim hayal kırıklığına uğradığım kısım oynama süresi oldu. Söylenenin çok altında bitirme süreleri görüyorum. Ayrıca oyun içi alınan kararlar pek de bir şeyi değiştirmiyor gibi gözlemledim.

M Çevrimdışı

m.menguc

Kayıtsız / Doğrulanmamış
oyun cracklenmedi. oyunda drm koruması mevcut değil. gog versiyonunu indirip copy paste yapsanız bile başka cihazlarda çalışıyor. steam versiyonu için steamin drmsi mevcuttu onun için bir crack çıkarttılar.

K Çevrimdışı

kabus22

Kayıtsız / Doğrulanmamış
oyun cracklenmedi. oyunda drm koruması mevcut değil. gog versiyonunu indirip copy paste yapsanız bile başka cihazlarda çalışıyor. steam versiyonu için steamin drmsi mevcuttu onun için bir crack çıkarttılar.
torrent sitelerini düşmüş bile ,sıkıştırılmış sürümleri bile çıkmış

M Çevrimdışı

m.menguc

Kayıtsız / Doğrulanmamış
torrent sitelerini düşmüş bile ,sıkıştırılmış sürümleri bile çıkmış
ben yanlış ifade ettim. şöyle düşün bir oyunu korsan bir şekilde oynayabilmek için oyunun kapılarını kırmak lazım diyelim. bazı oyunların kapıları kolay kırılıyor, bazıları yıllar sürüyor. bu oyunda hiç kapı yoktu. olmayan bir şey kırılamaz. gog versiyonunu aldın diyelim kendine. torrent sitelerine bakmana gerek yok. flash bellek ile dağıtabilirsin herkese. doom eternal da böyle olmuştu.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt