Ottplayer ve ssiptv de hevc h265 sorunu

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,358
64
Kodek sorunu olabilir,tvnin desteklemediği kodek ile yayınlıyor olabilirler,full yazılım konusunda yazılım yardımı isteyebilirsin,tvnin arkasındaki barkod fotusunu okunaklı olarak kaydedip,yazınla bakalım.

P Çevrimdışı

pcist

Yeni Üye
17 Eyl 2019
23
33
Kodek sorunu olabilir,tvnin desteklemediği kodek ile yayınlıyor olabilirler,full yazılım konusunda yazılım yardımı isteyebilirsin,tvnin arkasındaki barkod fotusunu okunaklı olarak kaydedip,yazınla bakalım.

Hocam ilgili konuda bahsettiğiniz full yazılım yüklemek çözüm sağlayabilir mi bu arada televizyonum mb120 40ua9300 fotoğrafı konuda gerekirse sabah atabilirim

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,358
64
Hocam ilgili konuda bahsettiğiniz full yazılım yüklemek çözüm sağlayabilir mi bu arada televizyonum mb120 40ua9300 fotoğrafı konuda gerekirse sabah atabilirim
At bence,hatta kumandadan menü+4+7+2+5 tuşlayıp servis menüdende bir foto alıp yayınlarsan iyi olur,ama geniş açıdan çek fotoyu, ve okunsun, en azından sevgili dostlarım F fikoloji ve TEKNOwest teknovest sana yazılımın güncelmi değilmi diyede cevap verirler :ok

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,623
O programlar peki o CODEC'leri destekliyor mu? Kullanmadığım için bilmiyorum.
Onun haricinde internet bağlantı hızınız da H265 için yeterli olmayabilir. :alala

Bir dizüstü bilgisayarınız varsa VLC player ile de iptv izleyebilirsiniz.

P Çevrimdışı

pcist

Yeni Üye
17 Eyl 2019
23
33
O programlar peki o CODEC'leri destekliyor mu? Kullanmadığım için bilmiyorum.
Onun haricinde internet bağlantı hızınız da H265 için yeterli olmayabilir. :alala

Bir dizüstü bilgisayarınız varsa VLC player ile de iptv izleyebilirsiniz.
Hocam internet hızım yeterli fiber 50mbs bilgisayardan izliyorum bazende tv için bu programlar kolaylık oluyor

A Çevrimdışı

aziz tonguç

Yeni Üye
9 Mar 2018
40
48
Hocam internet hızım yeterli fiber 50mbs bilgisayardan izliyorum bazende tv için bu programlar kolaylık oluyor
Bende ayni dertteyim benim tv de 49UA9400 mb120 bende de iptv var 1080i açiyor ama 4K HVEC ve H265 yayinlari açmiyor. Full yazilim attim ardindan mb120 2.45.29.1 yukledim ve tv yi resetledim sonuc bir degisiklik olmadi. Ama bir arkadas o da mb120 anakart eski surum bir yazilima dondugunu ve 4K yayin izleyebildigini yazmisti. Sanirim 2.45.12.1 surumu ama tam emin degilim.

Geri
Üst Alt