Otomatik araba tavsiyesi

L Çevrimdışı

Lehrer48

Aktif Üye
8 Eyl 2017
69
Merhaba arkadaşlar. Bir süredir otomatik araç arıyorum eşim ve ben kullanacağız. Bana sanayi yollarını ezberletmeyecek sorunsuz bir araç lazım. Bütçem maks. 67.
Megane 3 , focus, fiesta, polo, auris vs. Tarzı araçlar bakıyorum daha çok

tarikk Çevrimdışı

tarikk 

Süper Üye
6 Ocak 2018
1,631
33
Accent blue olabilir. Vw dsg en son problemliydi. Fiestanın otomatiği benzinliydi. Yeni çıkanlarda var mı acaba

catres Çevrimdışı

catres 

Süper Üye
26 May 2018
1,459
41
Merhaba arkadaşlar. Bir süredir otomatik araç arıyorum eşim ve ben kullanacağız. Bana sanayi yollarını ezberletmeyecek sorunsuz bir araç lazım. Bütçem maks. 67.
Megane 3 , focus, fiesta, polo, auris vs. Tarzı araçlar bakıyorum daha çok
Auris düşünün derim ben. Dizel otomatik olarak arkadasımda var ve fena şekilde memnun.
Gerçi ben seattan vazgeçmeyenlerdenim.
Bir leon pert ettim ve yine leon fr aldım:dinle:sirit

newrophat Çevrimdışı

newrophat

Süper Üye
31 Ağu 2018
1,036
2015 model hyundai i20 bakabilirsin, araç her yönüyle çok güzel cam tavan led ekran vs... ama yakıt yönünden biraz üzebilir onuda lpg ile çözebilirsin :ok

Son düzenleme:
B Çevrimdışı

berkb

Yeni Üye
31 Eki 2018
12
Merhabalar,

B sınıfı alacaksanız VW Polo 1.4 TDI Comfortline önerebilirim.

Piyasası, servisi, bakımı, yakıtı konusunda sizi üzmez. Çok çok uzun yol yapmayan küçük aileler için ideal bi araç. Gerçi uzun yolda da kendim bir yılda 40.000 km yapmıştım poloyla.

Yakıtı makul, DSG biraz risk ama tam otomatik olmayan çift kavramalı şanzımanların arasında tercih edilebilir. Vites geçişleri çok iyi performans gösterir bu sayede geçişleri hissetmezsiniz. Bu şanzımanların yakıtları da manuele yakın bir seviyede yani manuel tüketimde otomatik araç konforu sunuyor. Ama her çift kavramalı şanzımanın bir riski mevcut, bozulursa sorun olacaktır. Tam otomatikler sorunsuz fakat yakıt tüketimi daha yüksektir.

Jeopol Çevrimdışı

Jeopol

Aktif Üye
6 Ocak 2018
432
35
Bende pejo308 dizel tam otomatik var. Memnunum. Tavsiye eder misin dersen ederim. Ama fiyatlari nasildir bilemem.

Ikinci el alacagindan dsg ve turevlerinden uzak dur derim.

catres Çevrimdışı

catres 

Süper Üye
26 May 2018
1,459
41
Öğrenmek isteriz o zaman. :hihi:kiskis
Hızım 60.
Ramazan ayındayız. İftara geç kalıyorz ( ailecek araçtayız. İki çocuk eşim ve ben)
3 araç zincirleme kaza yaptık. En arkada ben. En önde bayan bi sürücü aniden duruyo. Onun arkadındakı duruyor. Ben tabi duramıyorum. Gümm. Airbagler patladı Allahtan bizde bişey yoktu.
Servise çektik eleman baktı abi araç pert dedi. Eksperi bekledik fln onlarda onayı verdi.
Yani tahmininde yanıldın sanırım:hihi
Ama yine vazgeçmedin Leon sevdasından şimdi FR paketini aldım.

L Çevrimdışı

Lehrer48

Aktif Üye
8 Eyl 2017
69
2015 model hyundai i20 bakabilirsin, araç her yönüyle çok güzel cam tavan led ekran vs... ama yakıt yönünden biraz üzebilir onuda lpg ile çözebilirsin :ok
O arabayı çok beğeniyorum fakat otomatik şanzıman 4 vites... Araba gitmiyor bağırıyor... 100 km hıza geldiğinde 3 bin deviri görüyor
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Bende pejo308 dizel tam otomatik var. Memnunum. Tavsiye eder misin dersen ederim. Ama fiyatlari nasildir bilemem.

Ikinci el alacagindan dsg ve turevlerinden uzak dur derim.
308lerin tam otomatikleri 2015 sonrası çıktı sanırım ve benim limitimin üstünde malesef. Dsg alırsam henüz iyi niyet garantisi devam eden bir araç düşünüyorum.

C Çevrimdışı

caglar unsal

Aktif Üye
28 May 2018
60
47
Renault Clio 5 1.5dci - deponu doldur nezaman doldurduğunu unutursun ekonomik bir araç. Dizaynı ve şeklide güzel hanımında sende rahatça kullanırsınız.
Çoğu kimse beğenmez konforsuz teneke gibi araç derler, ama ekonomiktir parçası boldur servisi çoktur sanayiye götürseniz anlayan usta çoktur, düşünün derim

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
Hızım 60.
Ramazan ayındayız. İftara geç kalıyorz ( ailecek araçtayız. İki çocuk eşim ve ben)
3 araç zincirleme kaza yaptık. En arkada ben. En önde bayan bi sürücü aniden duruyo. Onun arkadındakı duruyor. Ben tabi duramıyorum. Gümm. Airbagler patladı Allahtan bizde bişey yoktu.
Servise çektik eleman baktı abi araç pert dedi. Eksperi bekledik fln onlarda onayı verdi.
Yani tahmininde yanıldın sanırım:hihi
Ama yine vazgeçmedin Leon sevdasından şimdi FR paketini aldım.

Hikayeyi okurken herhalde ortadaki araç sizindi diye düşünmüştüm.:hihi
Cana geleceğine mala gelsin diyelim. :ok

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt