Oto aksesuar

G Çevrimdışı

ghostkiller1

Aktif Üye
8 Tem 2016
941
Cvp: Oto aksesuar

@erkut kardeşim harika görünüyor herşey ellerine sağlık.bende bu ara koltuk için koruma vs bakıyordum.honda civic için varmı bir önerin yada nasıl birşey olması iyi olur.

Birde branda önerin olurmu yada kullanılmasında sakınca varmı kış için.genel olarak duyduklarım branda işi önerilmiyor.

Sendede muhtemelen vardır hehalde.koltuk minderi yada koruması iyi birşey kaça patlar bize.aldığım yerde sanırım sıvı sıkıldı koruma için ama ben genede yıpranmayı azaltmak adına minder vebenzeri birşeyler yaptırmayı düşünüyorum.fikir önerilerine açığım.

Birde hondanın kapı eşiği varmı sende ışıklı honda yazan .anlayacağın dert çok bende :tabi:

E Çevrimdışı

erkut303

Aktif Üye
23 Kas 2016
300
54
Günaydın hocam araca özel koltuk kılıfı yapıyoruz kumaş veya deri süet yada nakışlı deri yapıyoruz minder olayda var ön ve arka koltuk olarak kapı eşiği ışıklı öneriyorum branda olayda var dışarıda uzun süreli üstünde olmaz

R Çevrimdışı

ruzgar

Yeni Üye
30 Tem 2017
221

Resimler çok güzel.Tebrikler.Dükkanı not ettim. :ok:

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,256

birara ben ugrayayım benımde bakıma ıhtıyacım var  :)eh:

ellerıne saglık erkut guzel ıs cıkarıyorsun

bızım forum uzerınde gelenlere ındırım mı yapacaksın  :ok:

B Çevrimdışı

bozdem

Yeni Üye
20 Ağu 2017
204

Gerçekten orjinal gibi duruyo ben kılıfları hiç sevmem ama bu gayet güzel olmuş  :ok:

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,256

Adam Yapiyor Bozdem
Arabayi Bize Izmirden Aldiracak Bu Gidisle

E Çevrimdışı

erkut303

Aktif Üye
23 Kas 2016
300
54
Basmane fuar tam karşısı 1001 oto aksesuar mürselpaşa bulvarı üzerinde eski dekim oteli gecince orda herkesi beklerim

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51

Selamlar Kardeşim. Şu maxi doblolar için sadece ön iki koltuk kılıfı oluyor mu?

B Çevrimdışı

bozdem

Yeni Üye
20 Ağu 2017
204

erkut303' Alıntı:
Basmane fuar tam karşısı 1001 oto aksesuar mürselpaşa bulvarı üzerinde eski dekim oteli gecince orda herkesi beklerim

Eyvallah bigün mutlaka uğruycam.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri