Ormanlarımızı Yakanların Elini Kırmak, Gözünü Oymak

ramchomania Çevrimdışı

ramchomania 

Süper Üye
8 Mar 2020
2,101
41
Kontrolsüz göç her türlü teröriste iltica hakkı vatandaşlık verirsen olacağı bu

Ülke terörist yuvasına döndü ve artık kontrolden çıktı özellikle afgan göçüyle birlikte bu işlerin başlaması daha düşündürücü

Bi an önce bu mülteci akınını durdurmaları lazım yarın öbür gün bu orman yangınları şehirlerin yanmasına dönüşecek

A Çevrimdışı

Alperentoy

Süper Üye
12 Nis 2019
647
Dünyadaki tüm ülkeler nasıl yakalandı böyle bir duruma, bu gidişle işin sonu carbon salınımına bağlanıp ek vergiler ödeyeceğiz yine birilerine. [ ] Bunu öğrenmekte fayda var olanı anlamak için. Yılbaşına kalmaz konuşulmaya başlanır.
Altta yangınların olduğu link dünyaya bu gözle bakınca vicdanım sızlıyor. Keşke sadece derin uykuda olanlar bizler olsaydık, dünyayı uyutmuşlar yakıyorlar...
Bizim yöneticiler de yönetmeye talip olanlar da basın da bilim adamları da bizleri uyandırma görevi olanlar tedbir alma görevi olanlar da uyumuşlar belki de irkilip bizler gibi uyanmayacaklar...
Dünyada son bir haftadaki yangınlar, cehenneme döndürmüşler. Günlük de seçile biliniyor.

A Çevrimdışı

aeronics 

Süper Üye
15 Kas 2020
590
45
Haberlere her baktığımda, gazeteyi her açtığımda gün yüzü görmemiş onlarca küfür çıkıyor ağzımdan. Bu küfürleri bildiğimi dahi bilmiyorum, o derece.
Ben konunun uzmanı olmadığım halde çok daha yaratıcı ve sonuç odaklı düşünüyorken, konunun uzmanlarının (!!!!!????!!!!) havanda su dövmeleri sinirlerimi yay gibi geriyor. Zamanı geldiğinde bu toprakları koruyamadığım için çocuğumdan nasıl özür dileyeceğim düşüncesi ise beni bitiren tek şey.

Puzik Çevrimdışı

Puzik 

Süper Üye
9 Ara 2020
1,305
Günlerdir içim içimi yedi yazmamak için tutuyorum kendimi. Bence çok kişi bu kıvamdayız.

A Çevrimdışı

Alperentoy

Süper Üye
12 Nis 2019
647
Cesur bazı köşe yazarları köşelerine taşımaya başlamışlar, batıda yani abd iki parça bunun tarafları mücadeleyi yapanlar, bizdeki tisunamisi gibi. Bir taraf galip gelecek sonun da ancak hiçbir şey 2020 öncesi gibi olmayacak. Bazı olayları bilmediğimizden dugusallığızmdan destek alarak makro olarak bakmakta zorlanıyoruz. Bu gün kü yazıların da bazı köşeyazarları da konuya giriş yapmaya başlamışlar.

ilkinin linki;

İkincisinin linki;

Abdullah çiftçi ise aylar önce dikkat çekmişti, yeni videosun da sansüre takılmamak için üstü kapalı ele alıyor. Giydiriyor da giydiriyor hakedenlere.

Not: Konu basit günlük siyasete sıkıştırılıp üstü kapatılacak kadar hafif değil tüm insanlığın geleceği hakkın da karar verilecek bir mücadele, olduğundan ben sadece siyasi olarak değil getireceği sonuçlarını önemsiyorum.

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
Bu günlerde sinir sistemim iyi değil, sosyal mecrada yazdıklarım ve yazacaklarımdan dolayı başıma gelecek olası durumları göz önünde bulundurarak eşimin telefonunu yönetimdeki arkadaşlarıma yazdım. Beni alırlarsa falan arada arayıp sorsunlar diye zira artık benim susacak ve tahammül edebilecek halim kalmadı.

ÜLKEM YANIYOR!! İçim acıyor. Canlar gidiyor. İnsanımız feryat ediyor. Yangın ekipleri uyumadan gece gündüz mücadele ediyor ama bu felaket bize gösterdi ki DEVLET kavramının ne yazık ki içi boşaltılmış.

Sürekli racon kesmeler, boy göstermeler, uçuyoruz kaçıyoruzlar havada uçarken bir bakıyorsun meğerse uçup kaçmıyormuşuz, altımıza sıçıyormuşuz ülke olarak.

Şimdi bu yazdıklarımdan dolayı ben yine terörist, ben yine vatan haini olacağım. Allah belanızı versin ulan gözümün önünde memleketim yanıyor neredesiniz siz? Nerede koskoca ülkenin Ay'a sert iniş yapacak yöneticileri?

Bir termik santral GÖZ GÖRE GÖRE nasıl yakılır sorusunun cevabını verdiniz bize yazıklar olsun?

Şu an bu mesajları yazdığım evin balkonuna çıktığımda kıpkızıl gökyüzü görüyorum ben aşağılık köpekler!

Elimizden bir şey gelmiyor, çapa tırmık kürek fayda etmiyor. Canlar öldü, Gençlerimiz öldü, Hayvanlar Öldü, ARI KALMADI ARIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII !!!!

Halen çıkıp çıkıp bunlar hükumetin değil Büyükşehirin sorumluluk alanı diyenlere ALLAH BELANI VERSİN dediğimizde biz şimdi vatan haini mi oluyoruz?

Canım yanıyor dostlar, ÜLKEM YANIYOR..

Geri
Üst Alt