Origin Hakkında Bilgisi Olan Var Mı?

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,609
Hehe , dedik sana. Beklentin bir BF3 tü ama ne bir 3 ne de bir 4 olabilir. Fena değil aslında, server lar dolu mu boş mu?

Sunucu tarayıcısında pek takılmadım ama belli oyun türleri oynanıyor sadece.
Gerisi için oyuncu beklemek gerekiyor.

Bir de uzun soluklu çatışamıyorsun, harita kalabalık.
Ben aslında tank, uçak kullanmak için girdim oyuna ama fazla kullanamıyoruz, e bir de eski araçlar olunca yeniler gibi zevk vermiyor haliyle.
20 Haziran'a kadar süre var, o süre zarfında 4 satın alır oynarım. :hihi
5'in de 1'den fazla farkı yok. Battle Royale modu gelmişti en son. :hihi

Let's _be_ honest Çevrimdışı

Let's _be_ honest

Süper Üye
30 Mar 2018
666
Sunucu tarayıcısında pek takılmadım ama belli oyun türleri oynanıyor sadece.
Gerisi için oyuncu beklemek gerekiyor.

Bir de uzun soluklu çatışamıyorsun, harita kalabalık.
Ben aslında tank, uçak kullanmak için girdim oyuna ama fazla kullanamıyoruz, e bir de eski araçlar olunca yeniler gibi zevk vermiyor haliyle.
20 Haziran'a kadar süre var, o süre zarfında 4 satın alır oynarım. :hihi
5'in de 1'den fazla farkı yok. Battle Royale modu gelmişti en son. :hihi
Benim de ona canım sıkılıyor :) Sniper oynuyordum ben, kırıkkale tüfek gibi :sirit geniş haritalarda tankçı idim. Bf1 de tank mı,kahnı mı belli değil. Uçak dediğimiz teyyare:kop

Şu BF6 çıksın bakalım, günümüze daha yaklaşsın savaş, o zaman bakarız Allah sağlık versin.

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,609
Benim de ona canım sıkılıyor :) Sniper oynuyordum ben, kırıkkale tüfek gibi :sirit geniş haritalarda tankçı idim. Bf1 de tank mı,kahnı mı belli değil. Uçak dediğimiz teyyare:kop

Şu BF6 çıksın bakalım, günümüze daha yaklaşsın savaş, o zaman bakarız Allah sağlık versin.

BF1, geçtiği dönem itibariyle öyle araçlara sahip maalesef.
BF4'te sunucu durumu nasıl BF3'teki Metro hazzını alır mıyım? Söyle bakalım. :kas

Let's _be_ honest Çevrimdışı

Let's _be_ honest

Süper Üye
30 Mar 2018
666
BF1, geçtiği dönem itibariyle öyle araçlara sahip maalesef.
BF4'te sunucu durumu nasıl BF3'teki Metro hazzını alır mıyım? Söyle bakalım. :kas
Valla uzun zaman oldu hesabı satalı. Hastalık yaptı bende , kaç kere oynamayayim diye sildim, akşamına gene yükledim, sattım da kurtuldum :kiskis
Locker ve metro haritaları dolu ise seni tatmin eder.
Son durum hakkında bilgim yok server ile ilgili.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri